Powracające "nieznane urządzenie" w menadżeże urządzeń

Miałam problem z wejściami USB. Wszystkie wysiadły. W punkcie naprawy zastosowano tzw. “dopinkę”. Mam teraz tylko dwa wejścia. Nie w tym jest jednak problem. Co chwila wyskakuje mi komunikat, że nieznane urządzenie USB ma awarię. Telefonowałam do punktu naprawy i powiedziano mi, żebym odinstalowała to “nieznane urządzenie”. Ja je odinstalowuję, a ono powraca i tak w kółko mam ciągle te komunikaty. Jak się tego pozbyć?

Najprawdopodobniej robi ci sie zwarcie gdzies przy porcie/ach usb. Jesli to mozliwe to odlacz uszkodzone porty / najlepiej w serwisie

Jeśli komp na gwarancji to zażądaj wymiany płyty głównej! Taka prowizorka na nic się nie zda.

Niestety komp jest wiekowy (ma cztery lata). Właśnie w takim stanie odebrałam go z serwisu. Zdecydowałam się na zakup nowego, bo chyba będzie to lepsze niż prowizorka czy zakup płyty głównej. Szkoda kasy na ratowanie emeryta. Dwa wejścia USB to za mało. Gdyby były nawet cztery, to perspektywa wysuwania kompa za każdym razem kiedy chcę przelać fotki nie jest urocza (bo wejścia są tylko z tyłu). Niemniej dziękuję za pomoc :smiley: .