Powrót do starego wyglądu allegro?

Istnieje taka możliwość? Osobiście nic nie znalazłem, może źle szukałem?

Nowy wygląd to masakra, żeby stronę przewijać w dół aby zobaczyć wszystkie kategorie? Nie mówiąc już o przeglądaniu różnych telefonów tego samego producenta. Nowy layout nie dość, że jest gorszy od starego to jeszcze nie widać w nim wg czego sortowanie się ustawiło :\ ehh. Mam nadzieję że istnieje sposób powrotu do starego wyglądu

edit: owszem fajne jest to, że na stronie głównej jest “ostatnio oglądane” ale co z tego?

Nie da się, od dawna zmiany były zapowiadane, chyba nikt nie spodziewał się, że będą one aż takie :wink:

przyzwyczaisz się do nowego layoutu…

opór nie ma sensu…

Na Allegro jest już link do starej wersji.

Rzeczywiście ja też przyzwyczałem się i nie trawię nowej wersji.

Widać, popatrz trochę wyżej :slight_smile:

Nad zakładkami Tylko kup teraz/Tylko aukcje po prawej stronie strony jest coś takiego:

Sortuj wg: Nazwa Cena z dostawą Ofert Do końca

kurde, proszę powiedz gdzie bo nie mogę znaleźć.

Tak teraz widzę, ale mało poręczne to rozwiązanie.

nie wiem co wy tutaj takiego strasznego widzicie. rozmiszczenie funkcj wręcz identyczne tak więc nie wiem w czym problem.

gdzie?

ja wolałem poprzedni wygląd bo była strona na całej szerokości ekranu a nie na środku jak teraz :frowning:

Spieprzyli to allegro teraz na max’a, chyba nieźle miał nasrane we łbie ten co to robił, stary wygląd był 100x lepszy.

jak forum dobreprogramy zmieniło szatę graficzną też były mieszane uczucia, przyzwyczaicie się.

Tu nie tylko o szatę graficzną chodzi. Używałeś np. menadżera sprzedaży wcześniej i obecnie? W tej chwili dostęp do wielu opcji jest utrudniony.