Powrót do starego wyglądu allegro?

(velover) #1

Istnieje taka możliwość? Osobiście nic nie znalazłem, może źle szukałem?

Nowy wygląd to masakra, żeby stronę przewijać w dół aby zobaczyć wszystkie kategorie? Nie mówiąc już o przeglądaniu różnych telefonów tego samego producenta. Nowy layout nie dość, że jest gorszy od starego to jeszcze nie widać w nim wg czego sortowanie się ustawiło :\ ehh. Mam nadzieję że istnieje sposób powrotu do starego wyglądu

edit: owszem fajne jest to, że na stronie głównej jest "ostatnio oglądane" ale co z tego?

(Cedar) #2

Nie da się, od dawna zmiany były zapowiadane, chyba nikt nie spodziewał się, że będą one aż takie :wink:

(jarekm26) #3

przyzwyczaisz się do nowego layoutu...

opór nie ma sensu...

(tomnatom) #4

Na Allegro jest już link do starej wersji.

Rzeczywiście ja też przyzwyczałem się i nie trawię nowej wersji.

(Kpc21) #5

Widać, popatrz trochę wyżej :slight_smile:

Nad zakładkami Tylko kup teraz/Tylko aukcje po prawej stronie strony jest coś takiego:

Sortuj wg: Nazwa Cena z dostawą Ofert Do końca

(velover) #6

kurde, proszę powiedz gdzie bo nie mogę znaleźć.

Tak teraz widzę, ale mało poręczne to rozwiązanie.

(sosen86) #7

nie wiem co wy tutaj takiego strasznego widzicie. rozmiszczenie funkcj wręcz identyczne tak więc nie wiem w czym problem.

(xomo_pl) #8

gdzie?

ja wolałem poprzedni wygląd bo była strona na całej szerokości ekranu a nie na środku jak teraz :frowning:

(system) #9

Spieprzyli to allegro teraz na max'a, chyba nieźle miał nasrane we łbie ten co to robił, stary wygląd był 100x lepszy.

(Kylo Tk) #10

jak forum dobreprogramy zmieniło szatę graficzną też były mieszane uczucia, przyzwyczaicie się.

(Cedar) #11

Tu nie tylko o szatę graficzną chodzi. Używałeś np. menadżera sprzedaży wcześniej i obecnie? W tej chwili dostęp do wielu opcji jest utrudniony.