Powrót do ustawień fabrycznych - błąd

Dobry,

Przywróciłem właśnie telefon (redmi 3, miui 7, android 5.1.1) do ustawień fabrycznych. Wszystko fajnie, ale coś sie zablokował przy opcjach.

Nie mogę z tego poziomu nic wykonać. Najwyżej wyłączyć/włączyć/wrócić się do wcześniejszych ustawień/wcisnąć dalej co poskutkuje odświeżeniem ekranu i niczym innym. Jakieś rady? Pomysły?

EDIT: Wgrałem chińskiego ROM-a (dzięki, blumberplumber) i otworzyłem na nim BL. Ze strony miuipolska zgrałem kolejnego ROM-a i już na otwartego wcześniej BL go wgrałem. Już koło 1 w nocy mogłem cieszyć sie niemal nowym telefonem.

Prawedopodobnie soft padł i trzeba będzie wgrać na nowo system.
Tu masz linka jak to zrobić:

Ty robisz tylko część I, no chyba, że chcesz odblokować bootloader i zrobić root’a, to możesz też wykonać kroki w pozostałych częściach tego dotyczących.

Okej, zanim jeszcze zacznę, gdy podpinam telefon do pc i otwieram jego pamięć nic w nim nie znajduje, nie moge nic zrobić z poziomu telefonu. No, najwyżej pobawić sie kombinacją power vol+ vol -. Poza tym brakuje roomów w podanej stronie, nie moge pobrać odpowiedniego. Jakaś alternatywna strona?

Stązd pobierz MIUI 9 Stable:


Wgrywaj przez Fastboot’a.

Najpierw - tak mi się wydaje - musisz odblokować BL, żeby wgrać MIUI 9 z linka, który podałem jako pierwszy, choć gościu, który stworzył to kompendium wiedzy, do którego linka masz w poprzednim moim poście pisze, że można wgrywać na zablokowanym.

Nie mam żadnego Xiaomi, więc ktoś inny może się wypowie - jak to jest?

@Pyrus
Pobrałeś to MIUI 9, czy coś innego?

Pobrałem chyba 9 chińską, po czym zainstalowałem miui 9 eu