Powrót Małysza

Co myślicie na temat dzisiejszej wygranej Małysza? :smiley: Chyba zaskoczył wszystkich :o Przypomne ze od marca Adam nie wygrał ani jednego konkursu, myśle ze bedzie dosyc dobrze skikał przez cały sezon, choć moj starzy uważa ze to tylko dzisiaj miał dobre “loty” a jutro bedzie 10 albo 20 :twisted:

Założ sie ze starym a przegrasz!! :]

Nie bede sie zakładał, wszystko w nartach Małysza :slight_smile:

Adas wraca do formy i to jest najwazniejsze, główny cel to mistrzustwa świata. Jutro takze zajmie dobre miejsce :smiley: :smiley:

Ale na 1 miejsce to nie ma szans w oczach Europy poniewaz Ahonen teraz króluje…Ale jestem za Adamem i niech zawojuje w tej Europie na skoczniach!!

Nieważne jest czy teraz wygrywa czy nie ważne że zrobił nam tyle przyjemności w poprzednich sezonach. Teraz jest cały czas ważny w skokach ato już trochę czasu mineło. Czekam na MŚ. :smiley:

Ja nie byłbym taki pewien żę po jednej wygranej będzie już tak skakał przez cały sezon. Ale oczywiście chciałbym żeby skakał jak najlepiej i jak najwięcej wygrywał :slight_smile:

Może i forma idzie, ale to jeszcze za wcześnie na kolejne zwycięstwa :stuck_out_tongue: A poza tym biathlon jest ciekawszy :stuck_out_tongue:

Wydaje ci się To jest tylko złudzenie :lol:

Jakoś za biathlonem nie przepadam i raczej nie będe :? ale co kto lubi :lol: i skoków nawet ostatnio nie oglądam

Zawsze najlepszy nie będzie, ale oby jak najdłużej …

Widać, pokazał klasę …

Czy będzie tak dalej ?? …

bardzo się cieszę że wygrał przy takiej ogromnej polskiej publiczności, która napewno mu pomogła :stuck_out_tongue:

:smiley: :hahaha:

Myśle,że Adaś wraca do siebie i będzie coraz lepiej.

Nie ma o czym mówić, jest najlepszy, pamietacie zeby shmitt wygrał jakiś konkurs po swojej formie ja nie, a malysz nadal skacze w czołówce 4 sezon, to jest naprawde wielkie i na dodatek bije rekordy, ja w niego wierze, a czy przegra czy wygra swoje zrobił w skokach, wątpie ze ktos kiedy kolwiek zdobędzie puchar 3 razy z rzedu, co jedynie moze wyrównac ale 4 razy to juz musi byc superman:)

Ja sie bardzo cieszę, że wygrał dzisiejsze zawody(chociaż mógł skoczyć dalej:D). Myślę, że jest to p olak godnie reprezentujący Polskę :wink: Oby takiech więcej :!:

Mam nadzieję, że jego skoki polepszą się. :slight_smile:

Bądźmy dobrej myśli :smiley:

A i Robercik Mateja mógłby wreszcie wrócić do formy.

Rutkowski ???

Marzenie nie do spełnienia…

Tak na oko to prędzej wygrałbym 500zł w lotka 8)