Powstała aplikacja do zgłaszania naruszeń prawa

“Zgłaszaj przypadki naruszeń, przestępstw oraz nieprawidłowości które zauważasz codziennie”
https://sygnalista-aplikacja.pl/

Nie znalazłem tego w regulaminie, a jest to aplikacja prywatnej firmy (a nie organizacji rządowej/pozarządowej), więc interesuje mnie co się dzieje po takim zgłoszeniu poza satysfakcją? :smiley:

1 polubienie

Wysłałem zapytanie do producenta w tej sprawie.

2 polubienia

Powinna być inna nazwa aplikacji: “Kabluj razem z nami!” :slight_smile:

1 polubienie

Może to program typu “Zgłaszaj” - a my będziemy wiedzieli, co z tobą zrobić? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Mi bardziej się podoba “Podpierdalaczek”.

1 polubienie

ZOMO de DOMO

Zgłaszanie tutaj mija się z celem, a co dopiero w jakiejś aplikacji prywatnej firmy.

2 polubienia

Hmmm…Jakby Ci to powiedzieć…
Jesteś w kajeciku Wąsika i Bejdy.

Można zgłosić tam że kasjerki kradną jakieś 1,60 zł, bo cebularza kasują jak mini-pizzę :pizza:?

Oczywiście inna sprawa, że z kasy sobie tego nie wezmą, skoro za drogi towar na rachunku :smile: .

Na wzór aplikacji typu Mój … ta będzie Donos Plus

Administratorem danych osobowych Użytkowników Aplikacji jest: EON 46 APPCORE SP. Z O.O., FUMI STUDIO SP. Z O.O. SPÓŁKA JAWNA z siedzibą w Krakowie, Plac Na Groblach 21, 31-101 Kraków.

Aplikacja ma dostęp do: lokalizacji, do danych adresowych, historii korespondencji, wysyłania powiadomień typu Push, do Aplikacji wysyłane są następujące informacje dotyczące urządzenia mobilnego:
a. marka;
b. model;
c. identyfikator sprzętowy;
d. rodzaj i wersja systemu operacyjnego;
e. data i godzina logowania, adres IP.

Użytkownik oświadcza, że wyraża zgodę na przetwarzanie przesłanych przez niego za pośrednictwem Aplikacji danych w celach marketingowych.


SETI at HOME? :wink:

2 polubienia