Powszechne wybory (?)

Pierwsza uwaga juz na wstepie - temat ten nie jest atakiem ani na grupe moderatorow ani na konkretnego jej czlonka

Chcialbym sie dowiedziec co sadzicie (userzy, moderatorzy a moze nawet admini) o kadencyjnosci stanowiska moderatora?

Wprowadzenie powszechnych wyborow (glosowali by zarejestrowani userzy) doprowadzilo by do tego ze juz po pierwszym okresie kadencji moderatorzy nie spelniajacy oczekiwan forumowiczow traciliby stanowisko. Demokracja to ustroj powszechny, moze czas ją wprowadzić na forum.

Czekam na uwagi i propozycje

Rejestrując się na forum zgodziłeś się na przestrzeganie warunków regulaminu. Tam masz wszystko klarownie wyjaśnione:

I chyba wszystko jasne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

O Dżisus! :shock: :shock: :shock:

Strumienianin - wybacz, ale naprawdę ten avatarek Ci pasuje! :twisted:

Gospodarzami tego Forum są Admini - i to Oni powołują grupę moderatorów! I jest to ich święte prawo!

Nie twórzmy państwa w państwie! :evil:

Myślałam, że jesteśmy tu dla kompów, wzajemnej pomocy i fajnej zabawy! A nie dla tworzenia podwalin struktur organizacyjnych… :shock:

Nieraz miałam brochy z modkami na tym Forum - jest to jak najbardziej ludzkie i normalne, ale najważniejsze, że umiałam przejść nad tym do porządku dziennego i korona mi z głowy nie spadła!

W końcu posprzeczać się można nawet z przyjacielem i wcale nie oznacza to końca przyjaźni! Takie jest życie… I nie można tego rozpatrywać w kategoriach “wygranej” lub “przegranej”!

Fo…rum dla ludu !!

zgadzam sie w zupelnosci z Toba Waterproof. Admini sa od tego zeby zarzadzac forum a my jestesmy po to by z niego korzystac. Nie widze potrzeby “kadnecyjnosci” moderatorow.

Forum To nie PZPR czy jakaś Inna Partia . Tp Admin dobiera sobie moderatorów Bo to on ponosi pewne koszta w utrzymaniu forum !!

Dlatego to jemu pozostawmy decyzję kto ma być moderatorem a kto nie… !!

Ja też zgadzam się z poprzednikami!!

A Jezeli zdarzy się mi krytycznie pisać o moderatorach to dlatego . Aby podnieśc ich pozim pracy… A n e po to aby kandydować na wysoki (lub niski urzad) Moderatora :smiley: :smiley: :smiley:

Pozdrawiam

Haha dobre :hahaha: wyobraź sobie mój głos.Ja nawet nie bardzo wiem jak sie tu poruszać.Dopiero się ucze.I to dzięki ludziom z tego forum.

Jak myślisz, ilu ludzi podobnych do mnie jest na forum?To na kogo mieliby głosować?Na kogoś kto ma ładny avatar czy może na kogoś komu pachnie lepiej z ust. :smiley: Jak logowałeś się na forum to pewno czytałeś regulamin.A jak nie to przeczytaj.Prawo jest prawem i należy je przestrzegać. A nie zmieniać jak się chce “bo mamy demokracje”

Tak nigdy nie będzie Lepper.

Właśnie o tym samym przed chwilą myslałem, i z tego właśnie powodu jestem na nie.

Fiesta; powiem tak

czytaj uwaznie temat danego postu, user strumienianin poniekad napisal postulat o zmiane regulaminu

wiec twoje cytowanie jest nie na temat to po 1

Miej swoje zdanie na ten temat;

sorry moze cie uraze w tym momencie

jak zwykle jestes obok tematu!!

Waterproof co ma za znaczenie jego avator

a tak naprawde ,rozumiesz wogle pojecie

Nie twórzmy państwa w państwie :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

W moim odczuciu tak wlasnie jest zrobione forum

nie decyduje wiekszosc, chyba zgodzisz sie ze mna, i inni ,ze zyjemy w panstwie prawa, a tu mi pachnie lagodna komuna o ile ona jest lagodna.

Moderatorzy robia praktycznie co chca, nawet za plecami adminow

a userzy nie maja nic do gadania.

Zauwazylam juz od dawna takie dyspeny, i kontrowersyjne sytuacje np. znikanie postow ,ktore mowily prawde i ujawnialy glupote i pomylke wyboru danego kandydata,

oraz to ze nie dojrzal do pelnienia funkcji jakie mu powierzono

jako moderator.

Magik jak zaczynasz cytowac dany text to go dobrze przeczytaj, ze zrozumieniem ,nie chodzi o atak!

Userzy tego forum sa jego wspoltworcami,

bez nas by go nie bylo, wiec

moderatorzy chcac czy nie chcac musza sie liczyc z opinia userow i z ich zdaniem.

Post w temacie wyraza ,tylko opinie usera zakladajacego i chce tego od was adekwancji co do postu.

Niezłe studium socjologiczne :smiley:

Ten topic to jak druszlak(durszlak) :stuck_out_tongue: Jedni przelecieli na drugą stronę a jedni zostali w środku :smiley:

Do swojej poprzedniej wypowiedzi, pozwolę sobie dodać jeszcze jedną konkluzję

Obserwuję różne fora komputerowe, ale skupię się tylko na tych z parafii pod wezwaniem Xenium - czyli np. Centrum XP czy Jama Mastaha!

W porównaniu z powyższymi - modki z Dobrych Programów - przypominają cierpliwych apostołów… :hahaha:

Tam tego nie ma… Tam jest krótka piłka… :twisted:

Pasuje Ci - to spoko, nie pasuje - to gleba… :stuck_out_tongue:

I ta “gleba” tam wygląda tak, że gościu nie ma siły sie podnieść!

Nie ma cackania, ubierania intencji w ładne słówka itd. … jest niewybredna puenta… i tyle!

Już nie mówię nawet o tzw. luźnych dyskusjach na tematy zasadnicze! :twisted:

Tak się dzieje nawet wtedy, gdy przychodzi user - który nie zada sobie trudu, by skorzystać z forumowej szukajki!

A no to ma Kamcia, że ten pan z awatarka posługuje się dokładnie takimi samymi mykami…

Był to mój skrót myślowy, myślałam - że zrozumiały dla wszystkich.

Nie znoszę populizmu i demagogii! :evil:

Wydaje mi się, ze zastosowana przeze mnie analogia była zrozumiała.

Długo by tłumaczyć; najlepiej Kamciu wklej ten cytat do GOOGLE! :slight_smile:

Może są tam jakieś stronki about… :twisted:

A poza tym Kamciu - jak się przychodzi do czyjegoś domu, to mu się nie zmienia mebelków… :twisted:

Pochodź po innych parafiach to zobaczesz inne rzeczy :stuck_out_tongue:

Jeśli uznamy,że Lepper jest synonimem czegoś tam to już tu jest naruszenie regulaminu :stuck_out_tongue:

Kamcia, ponieważ “przypięłaś” się też do mnie, pozwolę sobie skomentować.

Fiesta zacytował regulamin, aby wyrazić swoje zdanie na temat postu i przy pkazji zaznaczyć, że moderatorów powołuje administracja, a nie wolne wybory.

Co do uwagi Wo odnośnie avatara strumienianina, to polecam lekturę tego

http://www.cheguevara.silken.art.pl/

Zrozumiesz, kim był Che Guevara i jak się to ma do tematu postu.

Co do sloganów o “państwie prawa”, to jest on tak wyświechtany, że już rzygać się chce, jak się go słyszy. A o szafowaniu pojęciami “komuna” itp. już kiedyś pisałem.

Ocena pracy moderatorów należy do administracji i nam nic do tego. Jeśli mamy jakieś uwagi, to zawsze można napisać PW do Admina. Ciekawe, czy kiedykolwiek to zrobiłaś ??

Co do mnie - czy propozycja wolnych wyborów moderatora nie jest przypadkiem atakiem na pozycję moderatorów na forum ??

A że nie wyrażonym wprost, tylko zawoalowanym, to co z tego ??

Wystarczy pomyśleć i zrozumieć konsekwencje.

Co do naszych opinii, to są one adekwatne do tematu postu, a reszta jest tylko uzasadnieniem stanowiska. To też wystarczy zrozumieć.

I jeszcze jedno: poproszę o wyjaśnienie pojęcia adekwancja , bo nie znalazłem takowego nigdzie. Może się czegoś nauczę :twisted:

zgadzam sie w zupelnosci. Nie robmy z tego forum ksiag madrosci. Kazdy kazdemu w miare pomaga i chyba o to w tym wszystkim chodzi.

Natomiast jesli chodzi o usuwanie postow i niezrecznych opinii - to jest co najmniej karygodne!! :twisted:

Nie jestem obok tematu tylko w samym jego środku.

Jak sama słusznie zauważyłaś poniekąd napisał więc Twoje zdanie nie jest poparte realnymi przesłankami tylko Twoim mniemaniem.

Właśnie je wyraziłem cytując stosowny punkt regulaminu.

Wybacz mi może jestem “niekumaty” ale przetłumacz mi to z polskiego na nasze bo pomimo najszczerszych chęci nie jestem w stanie zrozumieć tego stwierdzenia. :shock: :shock: :shock:

Panie i Panowie - wyluzujmy !!

=======:> strumienianin

Jeszcze jeden topic, w którym ktoś próbuje doprowadzić

do skłócania Userów. Pomijam tu Regulamin, ale chcesz

doprowadzić do sytuacji, w której jakiś ambicjoner,

dla utrzymania stanowiska - jak to nazywasz- nawet

nie będzie próbował interweniować, bojąc się jego utraty.

Powstaną układy i układziki, których celem będzie nagonka

na aktualnie wybranych Moderatorów - wystarczy,że komuś

coś lub ktoś nie spasuje - tak jak jest teraz ( przez litośc

nie podam Userów, którzy już dali znać o sobie)

Dołączyłeś dopiero " 09 Wrz 2004", a już próbujesz

destrukcji, chcąc zniszczyć atmosferę, w której

budowaniu masz niewielki udział.

Jak zacząłem propozycje Strumienianina w tym temacie to nasunęła mi się dokładnie to samo porównanie co tobie Waterproof :smiley: :stuck_out_tongue:

Nasi Moderatorzy są jacy są i po ich zmianie,wcale nie byłoby lepiej.

Ja tam wielce na nich nie narzekam więc jestem na NIE.

No i mamy czterech muszkieterów :smiley:

no to moze ja z innej beczki. Kto chcialby zebym ja zostal moderatorem??

czekam na zyczliwe glosy.obiecuje ze nie bede wyrzucal postow :lol: