Powszechny problem restart kompa

Mój komputer dziwnie sie zachowuje sam sie resetuje gdy gram w call of duty 2 przez internet ale i w fife 2006 jak gram w single player. Resetuje sie w kółko aż go nie wyłącze i nie poczekam z 10 minut i sam go załącze to wtedy normalnie. Podejrzewam że to jakiś wirus ale skanowałem G Data antyvirus(czy jakoś tak) ale gdy to sie działo antywirus wariował i wyskakiwały błędy typu ''błąd G data.exe ‘’ i klikałem nie wysyłaj zwykle to zakańczyło by sie wyłączeniem programu ale ten chodzi jak gdyby niegdy nic. Zajnstalowałem nowego Antywirusa F-Secure Anti-Virus 2006 a tu to samo!! Nerwicy można dostać :(. A i jeszcze coś gdy mam neta to wszysko sie dzieje i gdy restartuje sie to robi sprawdzanie błędów na dysku G i pisze że wykryło błędy ale nic więcej nie zobaczyłem bo szybko sie załączył. I teraz pojawił mi sie dziwny proces i dużo pochłania procka proces nazywa sie

fssm32.exe i fsdfwd.exe ( ale ten już jest wporządku ) ale ten drugi to już gorzej i gdy miał duże urzycie procka to wyskakiwały błędy jak w G data antyvir. Nie dawno dokładałem 1 GB ramu więc mam 2 GB czy to tak robi (nie sam dokładałem tylko mi sprzedawca dokładał chyba sie na tym zna)

Podaje mój log z hijackthis:

dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam

OT-y KOSZ

Start >>> Uruchom >>> services.msc >>> zatrzymaj i wyłącz Windows Driver Framework , a wpisy HJT

Daj log z Combofix - http://download.bleepingcomputer.com/sUBs/ComboFix.exe

Użyj narzędzia NoLop

to zaczne od tego nie wiem co to znaczy OT-y KOSZ chyba chodzi Ci o to żebym skasował to poniżej tak? Windows Driver Framework to już było wyłączone.

Logi z Combofix:

a nie wiem do czego służy NoLop i jak go urzywać czy możesz mi powiedzieć jak? A i jakie wpisy HJT???

Złączono Posta : 08.05.2007 (Wto) 15:54

Zapomniałem napisać że wyskakiwał mi błąd winlogon.exe i ten błąd według mnie jest błędem krytycznym i dlatego sie system w kółko resetuje przepraszam że nie napisałem tego wcześniej. Tylko czemu on sie resetuje w momencie gdy gram?? :evil:

Złączono Posta : 08.05.2007 (Wto) 19:24

bardzo prosze o szybką odpowiedź bo mój komp sie coraz bardziej psuje a mam go bardzo dobrego( chodzi o podzespoły ) coraz częściej sie resetuje i nie włącza sie po resecie(dokładnie jest to pierwszy obraz jaki widzimy przy włączeni kompa) i nawet jak zrobie reset to nie działa chyba że odłącze neta przez switchu.

Pozdrawiam wszystkich

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

Daj nowy log z HijackThis

NoLop uruchom po ściągnięciu i naciśnij Search & Destroy

Zaniosłem kompa do naprawy tam gdzie go kupiłem więc nie odpisujcie. Jak sie dowiem co było przyczyną to napisze. Temat zamykam. Gutek 2222 dzięki za pomoc. Cześć

Złączono Posta : 10.05.2007 (Czw) 17:13

już wiadomo co było z tym resetem źle dołorzona pamięć. Cześć i dzięki za wszystkie posty