Powtarzający się BSOD

Od wczoraj pojawia mi się w niechciany przez wszystkich BSOD.

http://www.iv.pl/images/53699608270356428261.jpg

Wczoraj wymieniałem płytę,procek i ramy na nowe,poleciał format i zainstalowałem win7,karta i dysk pozostały ze starego komputera(żadnych problemów nie było). Doczytałem ,że to problem związany z grafiką więc przeinstalowałem sterowniki z dwa razy.Na zdjęciu widać że problem występował co kilka godzin,komp chodzi od rana do wieczora.

Sprzęt:

  • dwu rdzeniowy Intel® Pentium® CPU G3220 @ 3.00GHz

  • karta GeForce 9600 GT

-4Gb ramu

-dysk chyba seagate 220GB

-zasil jakiś noname 350W

BSOD łapał przeważnie podczas przeglądania stron nigdy podczas gry,przed zmianą sprzętu problem nie występował.Jak potrzeba więcej info to proszę napisać.

#edit

Po raz drugi dostał zwiechy ale tym razem reset zadziała,za pierwszym razem nie zadziałał.

Wejdź w ustawienia Chrome (chrome://settings/), Pokaż ustawienia zaawansowane… i odznacz Użyj akceleracji sprzętowej, gdy jest dostępna (na samym dole).

 

Czy zainstalowałeś najnowszą wersję sterownika karty graficznej?

W 50% pomoglo mi wyczyszczenie kompa z kurzu. No ale teraz znaczek siodemki mi siie nie scina, zrob tak jak napisalem, otworz klape i wyczysc.

Skoro napisałem że wczoraj wymieniałem sprzęt w kompie to chyba logicznym jest że go wyczyściłem,co do pierwszego postu tak instalowałem najnowsze stery.

Sprubuj na starszych sterownikach i zaśilacz może nie wyrabiać radziłbym wymienić

Próbowałem na starszych,problem nadal występuje.Ogólnie to coraz to dziwniejsze rzeczy się dzieją m.in. pojawiał się też taki błąd “Sterownik ekranu NVIDIA Kernel Mode przestał działać, ale odzyskał sprawność”,znajomy poradził mi abym wył.akceleracje sprzętową(po wyłączeniu w sumie żaden bsod się nie pojawił ale pojawiło się zaśnieżanie ekranu).Odłączyłem kartę z gniazda płyty,trochę przedmuchałem,zamocowałem ponownie,sprawdziłem kable o zasilacza oraz od monitora,zainstalowałem ponownie najnowsze stery.