Powtarzający się restart po instalacji win7


(Krushh) #1

Witam. 

 

Ostatnio na laptopie zrobiłem re-instal systemu.  Wszytko szło dobrze rozpakowało się itd. co musi na początku az do pierwszego restatu. Po restarcie zamiast przejść do konfiguracji zaraz po logo samsunga znów się restartuje i tak bez przerwy. Wiecie może co może być nie tak ? 

 

 

Laptop Samsung np700z5c

 

 


(mrFreeze) #2

Czy przypadkiem ten laptop nie ma partycji Recovery? Druga sprawa czy próbowałeś rozpocząć instalację od nowa i sformatować partycję na którą instalujesz system?


(Krushh) #3

tak ma taka partycje.  Pare razy formatowałem i instalowałem ponownie system 


(mrFreeze) #4

Rozumiem, że robisz przywracanie z partycji Recovery nie z nośnika danych czy też USB?


(Krushh) #5

robiłem z usb. ale nie było z tym nigdy problmu


(mrFreeze) #6

Jak masz partycję Recovery to spróbuj przywrócić system z niej. Może źle przygotowany pendrive? Zacznij instalację od nowa formatując partycję na której chcesz zainstalować system. Ogólnie nie wiem czy można instalować system z nośników zewnętrznych jeżeli mamy partycję Recovery. Szczerze w takiej sytuacji bez sensu w ogóle partycja Recovery lepiej ją usunąć.


(Krushh) #7

Pendrive raczej na pewno jest ok na innych kompach zawsze wszystko szło dobrze. formatowałem tą partycje nie raz a partycje recovery usuwałem tez bez skutku. zawsze system był wgrywany z płyty na tym laptopie ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie