Powtarzający się rozruch komputera podczas uruchamiania

Witam.

Mam problem z uruchomieniem komputera. 

Zaczęło się od zawieszenia systemu - wszystko zamarło. Tak więc wyłączyłem kompa i uruchomiłem go ponownie. Gdy go włączyłem, komputer ponownie się włącza i tak cały czas się zapętla.

Próbowałem poprawić kable na płycie oraz kable zewnętrzne, ale to nic nie dało.

Kiedyś miałem ten sam problem, ale wystarczyło albo odczekać moment, albo sprawdzić, czy kabelki na płycie są OK. I miałem prawie rok spokoju od tego problemu.

Żeby nie było niejasności, jak to w ogóle wygląda, nagrałem filmik przedstawiający, jak komputer reaguje podczas włączenia:

 

Bardzo bym prosił tutaj o pomoc…

Pozdrawiam!

Jaki zasilacz masz (marka, model)?

FSP Group 

Model: FSP350-60EMDN 350W

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

Mógłbyś podłączyć inny, markowy i w 100% sprawny zasilacz? W tym momencie obstawiam uszkodzony właśnie ten zasilacz lub płytę główna.

A spróbuj podłączyć inny dysk. Ja miałem podobnie i spowodowane to było uszkodzonym dyskiem. Komputer potrafił się 10 razy uruchomić i wyłączyć i tak w kółko. 

W sumie można spróbować uruchomić komputer na podłączonej samej płycie głównej, CPU oraz pamięci RAM.

Tzn. mam odpiąć dysk od wszystkiego (SATA i napięcie) ?

“A spróbuj podłączyć inny dysk. Ja miałem podobnie i spowodowane to było uszkodzonym dyskiem. Komputer potrafił się 10 razy uruchomić i wyłączyć i tak w kółko”

 

Jeżeli to by był dysk komputer by się nie włączał w kółko 

 

Obstawiam uszkodzenie zasilacza lub płyty głównej zacznij od podmiany zasilacza