Powystawowy ekonomiczny laptop do sporadycznego użytku

Sugeruję go odradzić, bo te pieniążki pójda w błotko za 3 miesiączki.
Taka gwarancja na laptopa, to o kant d… rozbić.
Normalna firma da ten rok.

O masz to gdzie kupić dobrego polisingowego laptopa z gwarancją? Byłbym wdzięczny jakby ktoś mi coś polecił, zawsze byłem za tym żeby kupować takie rzeczy nowe ze sklepu ale to jest wyjątkowa sytuacja. Help


Komputerymarkowe.pl

Będzie problem, bo ja jestem zdania, ze “poleasingowy” można kupić do tysiąca. Jak ma być dobry, to zbliżamy się do 1500, tam zaś lepszy jest nowy. Nawet budżetowy Ryzen.

Co do Amso, nie korzystałem, ale masz przynajmniej rok, nie 3 miesiące gwarancji.

Dzięki!

Ja korzystałem wielokrotnie, nie mam im absolutnie nic do zarzucenia.
No może poza drobnymi niezgodnościami z opisem, jeżeli jednak takie się zdarzały to zawsze na plus, pojawiał się hardware nie ujęty w opisie, wyżej taktowany procesor, więcej ramu czy większy dysk.

Reklamacje u nich też bez problemu w razie jakby coś nie było jak powinno.
Raz dostałem lapka bez bateryjki bios, jeden miał straszliwie głośne chłodzenie, w obu przypadkach reklamacje przeszły bez komplikacji i szybko.

Aktualnie rynek się trochę zmienił, Asus już niedostępny. W cenie 1200 zł, raczej lepiej celować w używany model.

Łatwiej będzie jeżeli podasz więcej informacji

  1. Kwota przeznaczona na zakup:

  2. Rozmiar matrycy (+ewentualnie wymagana rozdzielczość):

  3. Główne zastosowanie (np. gry, inne multimedia, praca biurowa, konkretny program itp.)

  4. Wymagania specjalne (np. matowa matryca.):

  5. Osobiste preferencje:

  6. System operacyjny (laptop z systemem bądź bez niego)