Pożar w M1 Zabrze

Hej, wiecie coś na temat pożaru M1 w zabrzu?

Czy zwierzęta przerzyły bo przecież zoologiczny jest bardzo daleko od praktikera a jeszcze te kurtyny przeciwpożarowe.

Czy wiadomo gdzie pożar miał swój początek?

Szkoda że nie bedzie otwarty, sam mieszkam blisko niego, a chciałem sie wyrwać do MediaMarku na wietrzenie magazynó :stuck_out_tongue:

Mało wiadomości masz na różnych portalach?

Po drugie Zabrze to miasto więc pisze się je z wielkiej litery.

http://www.google.pl/search?hl=pl&clien … Szukaj&lr=

W googlach to też moge…

Pytam sie czy ktoś widział, ktoś coś wie.

z tego co mówli dziś w aktualnościach to ma być jutro otwarty już…

o ile wiem to media przetrwało i od jutra ma być otwarte razem z resztą CH

Tak, MM przetrwało, ale znów w innych mówili że narazie będą zamknięte bo nie wiedzą czy sie nie zawali :stuck_out_tongue:

Wiem kto podpalił to M1, konkurencja, ponieważ M1 wkurzyło ich swoją promocją magazynową. W sumie to się im nie dziwię, w końcu też chcą zarabiać…

Klamotten , a skąd masz takie informacje?

Klamotten , jaka konkurencja?

Jak im zazdrościło to niech też sobie zrobią promocje magazynową. Czytałem na internecie, że pożar zaczął się w dziale ogrodowym, więc ktoś musiałby się włamać.

O jakich promocjach magazynowych mówisz? W MediaMarku? Bo w sumie tylko o tej promocji słyszałem, a jak też chcą sobie zarobić to niech tak samo zrobią promocje magazynową, a nie brali sie za podpalanie co miało niezłe skutki.

z tego co mówiła prokurator w TVN24 wykluczyli czynnik ludzki, prawdopodobnie mogło być to zwarcie instalacji elektrycznej

Jak ma być otwarty jak tam był pożar :x

No normalnie, od jutra ma być coś tam otwarte, spalona\zniszczona część będzie ogrodzona a to co przetrwało będzie otwarte, odbudowa ponoć ma trwać od 7 miesięcy :stuck_out_tongue:

Ale spożywcze nie będą zdatne do jedzenia, wiec mało będzie pootwierane :smiley:

“skąd masz takie informacje?”

  • Podróżuję dużo po Polsce i gadam z różnymi ludźmi, w tamtych okolicach też byłem i gadałem o tym.

“Jak im zazdrościło to niech też sobie zrobią promocje magazynową”

  • Może nie każdy może? Nie każdy ma tylu klientów i tyle zarabia, żeby zejść 50% z cen :shock: .

“jaka konkurencja”

  • A no taka. Istnieje wiele sklepów z tym co ma M1 i zabiera im klientów, a oni też chcą zarabiać na życie haloo, czy wy tego nie rozumiecie?

“O jakich promocjach magazynowych mówisz? W MediaMarku?”

  • Tak. Mało tego, markety walą niższe ceny, bo mają masę klientów i chcą wyeliminować konkurencję która jest w mniejszych sklepach. Mają też niższe bo biorą z Chin masę kontenerów, więc dostają większy rabat.

“a nie brali sie za podpalanie co miało niezłe skutki”

  • a dlazcego mieli się nie brać, skoro to jedyne rozwiązanie? Masę sklepów bankrutuje przez takie markety i goście zostają z długami bez grosza. Z psychologicznego punktu widzenia, to nienawiść jest tak silna, że goście potrafią podpalić nawet.

“wykluczyli czynnik ludzki”

  • No bo ten kto zaplanował nie jest taki głupi żeby dać się złapać, w końcu Polacy są mądrzejsi od jakiś bogaczy zachodnich. :smiley: