Pozbywanie sie ikon

Jak się pozbyć ikon zaznaczonych poniżej, nie chce ich schować tylko ukryć je tak aby mi się nie wyświetlały na pasku

beztytuuqg2.png

ppm na start>właściwości >obszar powiadomień >odznacz sieć,potem dostosuj znajdź bezpieczne usuwanie sprzętu>ukryj

:smiley:

PPM na pasku zadań -> Właściwości-> poszukaj ta o ikonach niekatywnych (nie wiem jak za bardzo bo mam XP)

i gdy już znajdziesz listę to odszukaj te ikonki i oznacz je jako “Zawsze ukryte”

Jezeli oczywiście o to chodzi.

Jeżeli chcesz się ich pozbyć to nie wiem czy jest to możlwie (jakoś napewno), ale po co? To są przydatne ikonki, a te 32px więcej na pasku (16 na jedną) chyba nie zabije? ?

Pierwsza wskazana ikona to jakies urządzenie podpięte na USB… np. drukarka pendriwe albo cos innego… więc nieschowasz :stuck_out_tongue: A połączenie możesz schowac klikając prawym na pasku i właściwości > obszar powiadomień i odznaczasz opcję “sieć” i OK :lol:

Tą ikonę od połączenia sieciowego można wyłączyć w zaawansowanych ustawieniach tego połączenia (przynajmniej tak było w Windows XP, w Viście z tego co pamiętam opcja ta jest dostępna w ustawieniach Menu Start). Co do ikonki “bezpiecznego usuwania sprzętu”, to do jej całkowitego usuwania służy płatny program SysTrayX lub bezpłatny HideBus. Oba programy działały pod Windows XP, jednak nie mam pewności czy będą działać także pod Vistą.

Źródło: searchengines.pl

ok dzieki za porade Łukash-a , mi się najbardziej przydała