Poziom komfortu na stronie AccuWeather

Witam!
Na tym SS pokzuję stronę AccuWeather.com i poziom komfortu od AW. W aplikacji pogodowej od Huawei, dostępnej w EMUI i starszym smartfonie Mate 10 Lite jest opcja „Poziom komfortu”. Wygląda to tak:

Po kliknięciu na to, otwiera się strona AW z poziomem komfortu. Mam teraz pytanie: jak dojść do tego np. na innym smartfonie czy komputerze po otwarciu strony accuweather.com? Po otwarciu strony AW na moim S20 FE, mam dostęp do:

  • prognozy dziennej;
  • prognozy godzinowej;
  • jakości powietrza;
  • Minutecast;
  • Radaru i map.

Gdzie jest ten „Poziom komfortu”? Z góry dzięki :slight_smile:

Na ich stronie to jest opisane jako
AccuWeather RealFeel® i AccuWeather RealFeel Shade™
https://www.accuweather.com/en/press/accuweather-com-introduces-accuweather-indoor-humidity-for-better-health-safety-and-comfort/744074

Mapka

No OK, a te zakładki „Podróż”, „Astronomia” i „Zdarz.” gdzie otworzę w aplikacji lub stronie WWW na innym tel - tak, jak na pierwszym SS?

Na głównej stronie, prawy róg. Trzy paski i rozwija się menu.
Nie we wszystkich językach jest tak samo.
W eng. jest dział NEWS i tam jest to o co pytasz, jak ustawiłem pl to nie było tych działów.

Dobra tam. .
Aplikacja od Huawei po kliknięciu na Poziom Komfortu otwierała stronę AW z tym czymś na pierwszym SS i to po polsku. Ja pytałem tylko dlatego, iż planuje zrobić film na YT by. Aplikacji pogodowej od Xiaomi, tej wygranej domyślnie w MIUI 12. Dostawca danych pogodowych jest AW.

To ty Wredziu jesteś Wredź? :wink:

Sprawdziłem na:
p8lite
p20lite
p30pro
Czyli przedział staroci za jakieś ostatnie 9 lat.
Wszędzie ta strona wygląda teraz tak samo.
Dla mnie to wielki śmietnik reklamowy na który się nie wchodzi. Otwiera to wewnętrzna przeglądarka od Huawei a mnie się nie chce walczyć aby wyciąć te reklamy.
Ale astronomia, podróż etc niema już. Więc widocznie accuwether powycinał dla pl.

Nie pisz tak i nie jestem wredny :stuck_out_tongue:

Ten temat został automatycznie zamknięty 90 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.