Pozioma strona w wordzie

Czesc

Mam napisane kilka stron w wordzie i chcialbym żeby jedna strona sporod tych wszystkich była ustawiona na poziomo czyli po prostu zeby wydrukaowała się poziomo. Niestety jak próbuję zrobić to w ustawieniach strony to zmienia mi wwszytkie strony na poziomo a ja chcilanbym zeby mi zrobił tylko jedną taką stronę. Proszę o pomoc

Z góry dziękuje

A wydrukowanie tylko tej strony w orientacji poziomej nie działa ?

Wytnij stronę.Wklej do nowego dokumentu.Drukuj tenże dokument w orientacji poziomej.

Inny sposób to ustawienie w opcjach wydruku orientacji poziomej i podczas drukowania wybrać tylko tą jedną stronę a inne uruchomić już w drugim drukowaniu w normalnej orientacji.(Oczywiście jeśli drukarka posiada odpowiednie oprogramowanie pozwalające na takiego typu zachowania).Oczywiście pierwszy sposób jest ‘raczej’ łatwiejszy.

popróbuję

Dzięki

plik -> ustawienia strony -> pozioma -> Zastosuj do “od bieżącego miejsca”, póżniej przechodzisz na następną stronę i powtarzasz całą operację wykorzystując opcję “pionowa” :smiley: Uzyskujesz w ten o to prosty sposób jedną stronę/lub kilka o orientacji poziomej.

Wszystko działa

Dzięki

:slight_smile: