Poziome paski podczas grania i wyblakłe kolory

Witam mam MSI R9 270 Twin Frozr IV, otóż podczas grana mam problem poziomych pasków, gdy włączę synchronizację pionową problem znika lecz pojawia się opóźnienie gdy poruszam myszką i używam aktualnie MSI Afterburner by ograniczyć FPS do 50 by paski się nie pojawiały bez vsync, monitor mam Philips 196V4 18,5’ LED podpięty przez kabel D-SUB i przejściówkę z DVI-I - DSUB, dodam, że w monitorze mam wejście na kabel DVI-D, i tu pojawia się pytanie czy paski znikną i czy polepszą się kolory gdy zmienie kabel na DVI-D ponieważ są trochę wyblakłe i musze podbijać kolory w AMD Catalyst Control Center :smiley: i czy musi być kabel bardzo dobrej jakośći? długość jaka mi jest potrzebna to max 2m Testowałem kartę graficzną programem OCCTPT i nie wykazało żadnych błędów bez jak i po podkręcaniu temp max 52*C Pozdrawiam

Jak najbardziej zmień kabel na pełny DVI, jakośc jest nie do porównania - nie było w komplecie z monitorem? Dziwne…

Karta graficzna ma wyjście DVI? Jeżeli tak, to szybko wymieniaj ten kabelek.

Hmm… 2 metry? Aż tyle potrzebujesz? 1,50 to standard, z reguły wystarcza (i na jakości zyskujesz, szczególnie w dużych rozdzielczościach).

kabel dsub dostałem z monitorem w karcie mam 2 DVI-I i DVI-D HDMI i Display Port patrzałem na oko jaki mniej więcej potrzebuje tylko może być ten najtańszy? bądź jakiś średni bo czytałem że jakość wykonania tylko decyduje przy połączeniu analogowym 

Na cyfrowym nie masz strat na przesyle ( sygnał 0-1 ).

ok wymieniłem kabel i obraz żyleta :D, przestała także piszczeć karta graficzna Pozdrawiam.