Poziome pasy na ekranie - VGA

Witam! Jest jakaś możliwość pozbycia się poziomych pasów na ekranie poprzez kabel VGA? Znalazłem fajny monitor 22 calowy i nie chciałbym go skreślać tylko przez to, że ma tylko jedno wejście - VGA. Jest jakaś możliwość pozbycia się tych pasów?

Ty ten monitor kupiłeś i masz te pasy? Czy nie kupiłeś? A jak nie kupiłeś to skąd wniosek ,że będą pasy? Najczęściej to wina słabej jakości kabla.

Znalazłem go w domu rodzinnym, nikt go nie używał, zdążyłem go już podłączyć no i tak - występują pasy.

Ja bym spróbowałem z innym kablem.

Na różnych forach piszą, że to uroki VGA. I nic z tym nie da się zrobić.

Może tak być no ale pożyczyć kabel nie zaszkodzi generalnie vga to stary standard ale widziałem monitory które wyglądały znośnie na tym złączu.

To nie są uroki VGA. Z monitorem coś jest nie tak, albo z kablem.

Prędzej z kablem jak już, na poprzednim monitorze VGA miałem to samo, z tym samym kablem, mam 3 kable VGA ale wszystkie 3 idą po 3 zł na allegro, musiałbym kupić z miedzianymi końcówkami. Albo inaczej, znalazłem taki kabel https://allegro.pl/kabel-vga-hdmi-2m-gold-full-hd-d-sub-przewod-i7285675156.html
Ma on prawo działać a jeśli by działał to, czy zniwelował by te pasy?

Naprawdę, nikt jeszcze nie wpadł na to, by zapytać co to za monitor i do czego źródła sygnału jest podłączany ?

Pisałem wcześniej VGA tylko, monitor LG 22EN33 22".

Dobry kabel z dobrym ekranowaniem i jak najdalej od innych przewodów - szczególnie tych zasilających.

Właśnie mam problemy z ekranowaniem w komputerze, miałem już temat i jakiś użytkownik, nie pamiętam nicku napisał mi, że mam problemy z ekranowaniem, gdyż, gdy podłączam na przykład radio do listwy w której jest komputer podpięty, to wywala klawiaturę (charakterystyczny dźwięk odłączonego urządzenia USB i jego dźwięk, odwrotny, czyli podłączenie).

U mnie kabel VGA wręcz styka się z zasilającym.
Eee… mam wrażenie jakby te pasy występowały tylko podczas używania przeglądarki Chrome, przy Edge wydaje mi się, że nie ma takiego problemu, albo po prostu go nie zauważam.
Tak, miałem racje, na Edge nie mia tych pasów, więc coś jest nie tak z Chrome. Nie wiem jak to możliwe, ale jednak.