Poznikały pliku z pulpitu dziwny problem

Witam

Wróciłęm z pracy włączyłem komputer i zauważyłem, że brakuje mi paru folderów na pulpicie, włączyłem google chrome, a tam poznikały wszystkie zakładki, hasła, historia. Gdy pobrałem jakiś plik to chcąc go zainstalować wyskakuje mi błąd lokalizacji, postanowiłem przywrócić system sprzed półtora tygodnia to nic a nic nie pomogło, postanowiłem poszukac tych plików które zniknęły i np folder który utworzyła przeglądarka tj, “pobrane” gdy suzkałem go w wyszukaj to go normalnie znalazło ale na pulpicie go nie ma i po prostu nie wiem gdzie się podział. Tak samo z plikami które zawsze się uruchamiały po starcie tj AVG antivirus teraz muszę go włączyć manualnie i to przez wyszukaj w starcie bo inaczej przez folder nie działa. Proszę o jakieś wskazówki może ktoś ma jakiś pomysł  ? Dodam tylko, że skanowałem go antywirusem i nic nie znalazło i po włączeniu komputera gdy już nie było ikonem na dysku C miałem tylko 2.5 gb wolnego miejsca być może to ma znaczenie jednak już opróżniłem go i jest ponad 70 i dalej jest to samo Dziekuje i pozdrawiam

 

@EDIT: Jednak mogę instalować pliki tamte najwyraźniej po prostu były jakieś źle pobrane reszta aktualna.