Pozostające dyski z Daemon Tools

(cena6) #1

Otuż mam taki problem jak winstalowałem Daemon Tools to został mi Stacja dysków J i powstał jakiś dysk lokalny K jak te dyski usunąć?? :cry: :cry:

(Diver8) #2

Daemon tworzy wirtualne napędy optyczne. Po odinstalowaniu one znikają. Jeśli dobrze rozumiem to tobie po odinstalowaniu naped wirtualny pozostał ?

(cena6) #3

Tak Stacja dysków J i jakiś pierwszy raz to widziałem Dysk lokalny K??

(system) #4

PPM na daemoonie w trayu=>wirtualne napędy=>ilość napędów wybierasz ile chcesz miec tych obrazów (wirtualny napęd=obraz płyty) po prostu je ptaszkując

(cena6) #5

Fajnie tylko ja już winstalowałem Daemon Tools i to mi zostało.(tyle to ja też wiedziałem).

(Diver8) #6

spróbuj odinstalować ten napęd poprzez menadżer urządzeń

forum2zu.th.jpg

(system) #7

po odinstalowaniu daemona PPM na wirtualny dysk usuń opróżnij kosz i po sprawie jak tak robiłem!

(cena6) #8

Serdeczne dienki driver.Ale jeszcze zostaje jakiś Dysk lokalny K jak go też usunąć??

(Diver8) #9

przypuszczam że:

ppm na ikonie mój komputer -> zarządzaj

a potem

forum25tj.th.jpg

(cena6) #10

Nie ma go tam To jest jakiś system plików RAW i nawet go nie moge włonczyć.

(Diver8) #11

a tutaj go nie ma ;>

forum30jc.th.jpg

(cena6) #12

No jest ale inne literki umnie jest ST360014A usunąć to??

(Diver8) #13

nieee. to jest twój dysk twardy. Myslałem ze bedzie jakies dodatkowe urzadzenie.

Byćmoze jakims partition Magic da sie usunąć ten dysk. Pierwszy raz spotykam sie z czyms takim aby Daemon utworzył dysk... Jesteś pewien ze to od niego własnie ?

daj screen tego co widzisz w "Mój komputer"

(cena6) #14

Damonem go nie utwożyłem.Słuchaj jak ty zrobiłeś te zdjęcia?? to ja bym ci zrobił zdj tego dysku.

(system) #15

wciskasz z klawiatury printscreen później otwierasz Painta i wciskasz CTRL+V zapisujesz do jpeg i wrzucasz np do http://www.fotosik.pl

(cena6) #16

A który to ten guźik printscreen??