Pozostające dyski z Daemon Tools

Otuż mam taki problem jak winstalowałem Daemon Tools to został mi Stacja dysków J i powstał jakiś dysk lokalny K jak te dyski usunąć?? :cry: :cry:

Daemon tworzy wirtualne napędy optyczne. Po odinstalowaniu one znikają. Jeśli dobrze rozumiem to tobie po odinstalowaniu naped wirtualny pozostał ?

Tak Stacja dysków J i jakiś pierwszy raz to widziałem Dysk lokalny K??

PPM na daemoonie w trayu=>wirtualne napędy=>ilość napędów wybierasz ile chcesz miec tych obrazów (wirtualny napęd=obraz płyty) po prostu je ptaszkując

Fajnie tylko ja już winstalowałem Daemon Tools i to mi zostało.(tyle to ja też wiedziałem).

spróbuj odinstalować ten napęd poprzez menadżer urządzeń

forum2zu.th.jpg

po odinstalowaniu daemona PPM na wirtualny dysk usuń opróżnij kosz i po sprawie jak tak robiłem!

Serdeczne dienki driver.Ale jeszcze zostaje jakiś Dysk lokalny K jak go też usunąć??

przypuszczam że:

ppm na ikonie mój komputer -> zarządzaj

a potem

forum25tj.th.jpg

Nie ma go tam To jest jakiś system plików RAW i nawet go nie moge włonczyć.

a tutaj go nie ma ;>

forum30jc.th.jpg

No jest ale inne literki umnie jest ST360014A usunąć to??

nieee. to jest twój dysk twardy. Myslałem ze bedzie jakies dodatkowe urzadzenie.

Byćmoze jakims partition Magic da sie usunąć ten dysk. Pierwszy raz spotykam sie z czyms takim aby Daemon utworzył dysk… Jesteś pewien ze to od niego własnie ?

daj screen tego co widzisz w “Mój komputer”

Damonem go nie utwożyłem.Słuchaj jak ty zrobiłeś te zdjęcia?? to ja bym ci zrobił zdj tego dysku.

wciskasz z klawiatury printscreen później otwierasz Painta i wciskasz CTRL+V zapisujesz do jpeg i wrzucasz np do http://www.fotosik.pl

A który to ten guźik printscreen??