Pozostalo 26%, podlaczony, nie laduje

Witam, od wczoraj jestem posiadaczem notebooka Lenovo thinkpad edge e535. Szukałem w sieci ale nie znalazłem za wiele informacji na temat mojego problemu. Otóż notebook nie chce się naładować. Ładuje się do dwudziestu kilku procent i potem stop. Baz ładowarki działa potem jakieś pół do jednej godziny i znów chce kabelek :frowning: Czy to się jakoś ustawia czy to felerny sprzęt?

W zasobniku systemowym masz taką żółtą ikonkę “Energy Management” jak na nią klikniesz to otworzy się takie okienko gdzie masz opisany schemat zasilania. Za pewne masz tam ustawione “Najlepsza kondycja baterii”. Chodzi o to, że jeżeli korzystasz przeważnie na kablu to ogniwa baterii się wolniej zużywają.

f6956891ea6299c6.jpg

A jesli nie ma tego w w zasobniku to gdzie sie znajduje?

Może spróbuj go zainstalować: http://support.lenovo.com/pl_PL/downloads/detail.page?DocID=DS028593

Zainstalowalem i owszem, ikonka sie pojawia ale gdy tylko najezdzam na nia kursorem myszy, ta znika :frowning:

Edit:

Zainstalowalem jakis Power manager i wyglada na to ze laduje do konca bo jest juz 29% :wink: Dzieki, nie wiedzialen trza do tego sterowniki, myslalem ze siodemka radzi sobie z ladowaniem baterii sama