Pozostałości ikonek po odinstalowanych prgramach

Witam

Mam problem z ikonami odinstalowanych programów, otóż odinstalowałam kilka programów ( gruntowny skan podczas odinstalowywania), ale zostały po tych programach ikony na pasku zadań.

Dałam ukryj ikony i powiadomienia to ich nie widać, ale można ich się jakoś pozbyć całkiem?

Pozdrawiam 

Z paska zadań możesz te ikony “odpiąć” po kliknięciu prawym klawiszem myszy. Z menu start możesz je usunąć również klikając ppm i wybierając odpowiednią opcję. Jeśli nie o to Ci chodzi to musisz wytłumaczyć dokładniej.

Z paska zadań i menu start odpięłam i usunęłam. Ale chodzi mi o ikony które jeszcze widać w 

panel sterowania-wygląd i personalizacja-dostosuj ikony na pasku zadań. Można je tam tylko ukryć a chodzi mo o to żeby je stamtąd całkiem usunąć. Nie wiem czy dosyć jasno opisałam.

Chodzi Ci o tacke systemową? Obok zegara? Jeśli tam nadal są te programy to nie odinstalowałaś ich prawidłowo i uruchamiają się ze startem systemu. Po ponownym uruchomieniu systemu nadal są w tacce?

tak są, odinstalowałam je Iobit Unistaler, gruntownym skanowaniem, więc powinno ich nie być. W menu start ich nie widać.

( Regedit ) - wyszukaj wpis TrayNotify  po prawej stronie usuń wpisy oprócz   LastAdvertisement   UserStartTime  następnie  po lewej  dajesz uprawnienia  znajdujesz  nazwę swojego komputera   dajesz zaawansowane - edytuj - ustalenie wartości  dajesz ptaszka  i ok ok  wychodzisz  restart kompa ,  po tym zabiegu  żadne ikony te które odinstalujesz nie pojawia sie     Masz  napisane krok po kroku