Pozostałości po Vista Mizer - jak usunąć?

Witam, ostatnio usuwałem zbędne rzeczy z pendriva, znalazłem tam " VistaMizer" z ciekawości wszedłem w to, zaisntalowałem, wszystko pięknie. Ale za jakiś czas chciałem to usunąć. Podczas instalacji zrobiłem taką kopie zapasową ’ sysrestore’, nie działa. Ale ogólnie odinstalowałem, zostawiłem sobie tylko ikonki, kursor a motyw usunąłem i wgrałem inny z netu. Wszystko fajnie, tylko nie usunęła się jedna rzecz : [obrazki poniżej]

pozostał ‘obrazek’ z Visty przy kopiowaniu, usuwaniu itp., tak samo zostało ’ Czekaj ’ [Ale to akurat ładne jest : )]

Moje pytanie : Jak to usunąć ? Nie wiem gdzie to się znajduje, [explorer.exe albo shell32.exe ?]chciałbym przywrócić oryginalne, chociaż to ’ kopiowanie’. Przywracanie systemu nie działa. Użyłem CCleanera i Glary Utilities.

copyck.jpg

waitn.jpg

Z góry dziękuję. : )

explorer.exe

shell32.dll

otwórz je w ResHackerze, znajdź pozostałości i usuń.

zapisz pliki

gotowe

Wkładasz płytę z Windowsem do napędu, odpalasz cmd i wpisujesz sfc /scannow i poczekaj aż sprawdzanie dobiegnie końca. Komenda ta spowoduje uruchamianie programu, który sprawdzi, system pod kątem zmodyfikowanych/uszkodzonych plików i po wykryciu takowych kopiuje oryginał z płyty i nadpisuje wersję uszkodzoną/zmodyfikowaną. Na przyszłość: nie instaluj tego typu programów, po co niektóre(np. vista transformation pack) robi taką sieczkę w systemie, że niestety po odinstalowaniu zalicza się zonka, bo nie przywraca wszystkich oryginalnych plików i efekt masz widoczny. Czasami okazuje się, że program tak zaingerował w system, że przywrócenie oryginalnego wyglądu jest nieralne i zostaje format + ponowna instalacja systemu…