Pozostały plik po odinstalowaniu programu-komunikat


(Moniquesz) #1

Po odinstalowaniu pewnego słownika ( który nie działał prawidłowo więc zostały wyrzucony-odinstalowany), wszystko oczyściłam ccleanerem ....a mimo to po każdym uruchomieniu systemu pojawia się komunikat ze " d:/sownik~1\ydp/watch.exe nie został znaleziony zeby sie upewnic ze ten plik istnieje zeby go można było uruchomic.......tyle ze ja nie chce go uruchamiac bo i po co ????pomocy......tracę juz nerwy......gdzie to sie zagnieździło?


(Chudy 99) #2

Uruchom, wpisz msconfig w zakładce uruchamianie odznacz ptaszka przy tym programiku, zresetuj kompa


(Moniquesz) #3

ok - zrobilam- tyle ze teraz musze zaznaczyc uruchamianie systemu jako selektywne?a juz nie ogólne zeby działalo?czy mogę poprostu wywalić podaną w narzedziu uruchamiana systemu podana ścieżke klucza w rejestrze ???


(Matnis5) #4

Nie-zaznaczasz uruchamianie normalne i zapominasz o sprawie

Jak znasz tą ścieżkę to tak-najlepiej sprawdż w kluczu:HKEY_LOCAL_MACHINE\Software|Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall czy nie ma tam jeszcze resztek po tym programie.

Przed tym kopia zapasowa klucza rejestru.


(Moniquesz) #5

problem właśnie w tym że jak odhaczam słownik z uruchamiania i równocześnie zaznacza mi sie w zakładce ogólnej - uruchamianie selektywne.......a jak zaznaczam normalne- to słownik znów jest zahaczony.......obłęd.....