Pozostawienie zaznaczenia postów po ich przeczytaniu

Już parę dni temu to miałem w dziale Na Luzie. Przeczytałem posty, byłem zalogowany, wchodzę na główną, wchodzę ponownie do Na luzie, a tam znowu to zaznaczenie! I tak w kółko. Dzis po raz kolejny to się zdarza. Moja przeglądarka to Firefox 1.0 Final…

U mnie to także występuje. Tylko że już pare dni. :? A dzisiaj po zalogowaniu po paru godzinach brak nieprzeczytanych. :?

Noo wkurzająca rzecz! Chodzisz po tematach w kółko. Trzeba cos z tym zrobic.

A mi wogle często forum nie działa.

Nie ma to jak taka puenta! :hahaha:

A pomyśleć Boczi, że jeszcze niedawno narzekaliśmy na tematy nieprzeczytane, a wypadające z obiegu po wyjściu z przeglądarki… :lol:

Z tym, że - Boczi zaznaczył, że dzieje mu się to w Firefoxie!

Natomiast niewiadomo, jaką przeglądarę ma Lazikar… :roll:

Mój test: IE i Opera = no problem tego rodzaju! :slight_smile:

Ja mówiłem o IE. :?

A właśnie :lol:

BTW muszę zobaczyć, jak to na innych przegladarkach jest…

edit:

No ciekawe! Na IE tego nie ma… :expressionless:

:lol: :lol: :lol:

Używam dokładnie nakładki Avant Browser i tak jest. W tej chwili problemu nie ma, był około 18.00 , bardzo czesto po odświeżeniu klikam a są odznaczone posty w których jako ostatni posta napisałem ja. :?

Ja na IE tak mam :frowning:

W takim przypadku proponuję skorzystać z opcji oznacz wszystkie tematy jako przeczytane (oczywiście po przeczytaniu wszystkich nowych). Wiem że jest to środek zastępczy ale zawsze to jakieś rozwiązanie.

To chyba jednak nie wina przeglądary… :?

Raczej na pewno :wink:

Denerwujące rozwiązanie niestety. Ja tak robię ale i tak muszę otworzyć dział aby zobaczyć czy to przypadkiem nie nowy post tam sie kryje i wtedy dopiero mogę zastosować co proponujesz. Ale denerwuje mnie to już. :?

Ale XXX , jednak chyba tylko pod mozillą mi się dzieje - firefox. Na firefoxie jakos od 17 tak mam, przeszedłem na IE, nei było. Wrocilem na “liska” i znowu.

Rafi nie ukoiło mnie to :smiley:


Asterisk

OT :arrow: KOSZ

To nie dział na luzie :evil:

Hmmmmmmmm … W Operze mi się tak nie dzieje … :?

Ja myślę,że coś jest ze skonfigurowaniem naszych przeglądarek … :frowning:

Raczej niemożliwe… Na innych forach nigdy tego nei miałem…

Nie raczej a napewno nie jest to wina naszych przeglądarek. :smiley:

Hmm … Może to :

http://phpbb.pl/faq.php?faq=20

Chyba administrator by wiedział że to pozmieniał. Nie ma co gdybać tylko poczekać co na to nasz szanowny admin powie. :smiley: