Pozycjonowanie a index.html

Mam pytanko - zmieniajac kontent strony i slowa kluczowe, ktore wplywaja na wyniki wyszukiwania, chce umiescic na stronie, ktora juz istnieje, lecz jet slabo indeksowana - czy jesli zamienie pliki index.html (stary na nowy), to wyszukiwarki nie beda traktowaly strony jako nowej? Co sie dzieje z jej indeksacja w katalogu - trzeba zaczac od nowa?

robot Google (i innych wyszukiwarek też) wraca co jakiś czas na strony i za każdym razem indeksuje aktualną treść, więc jeśli zmienisz content, to robot to zauważy i zaktualizuje cache twojej strony.

No właśnie. Ja mam takie samo pytanko tylko że trochę inne :wink: Zrobiłem nową stronkę firmową i chciałbym ją “podmienić” . Stara stronka jest dość dobrze wyszukiwana przez google, więc nie chciałbym nic grzebać. Możecie podpowiedzieć co skopiować ze “starej” i gdzie wkleić w “nowej”??

blok skopiuj :wink:

buckfast , google samo zaindeksuje nową wartość strony, nic nie musisz robić. Tylko pamiętaj że z nową wartością strony statystyki w google się zmienią i meta ze starej nie zmienią tego faktu.

hehe dzieki - a czy mozliwe jest i efektowne pozycjonowanie z blogow?

każdy link, nawet link na drzewie, jakąś wartość ma :wink: efektowne czy efektywne? jeśli blogi są mocne (przyzwoity PR, dużo zaindeksowanych podstron, mało linków wychodzących itd) to z pewnością się przydadzą

hehe, dzięki. Coś tam działa :wink: Ale po wpisaniu nazwy firmy (do której odnosi się strona) pojawiły się również linki do podstron (teraz juz nie istniejących). Czy wpisanie w wierszu content słów kluczowych pomoże w wyszukiwaniu konkretnych słów, (znajdujących się na stronie, ) w wyszukiwarce??

Tak.