Pozycjonowanie Bloggera- dziwny problem

Witam.

Posiadam stronę http://damianszorc.blogspot.com. Wcześniej ta strona była pod adresem http://vivcomp.blogspot.com. Poprostu zmieniłem adres. Z poprzednim adresem wszystko było ok, strony były zindeksowane i mogłem je znaleźć w google poprzez słowa kluczowe. Strony teraźniejszej nie mogę tak znaleźć, mimo że jest taka sama treść i te same słowa kluczowe. Mogę tylko sprawdzić , że jest w indeksie poprzez site:.

P.S. Strona vivcomp dalej jest w indeksie google. Nie wiem jak ją usunąć teraz, usunąłem profil w narzędzia webmasterów google.

P.S. 2: Czy przez wcześniejszy adres i przez to że istnieje w indeksie nie mogę znaleźć swojej teraźniejszej strony ?

Przepraszam za linki, nie umieściłem ich dla żadnej reklamy, tylko po to aby zoobrazować problem i było wiadomo o co chodzi.

P.S. 3: Strona jest na nowym adresie od 1,5 tyg, nie jest nigdzie katalogowywana, jedyne odwiedziny narazie odbywały się z facebooka.

Daj robotowi google czas na indeksowanie. Usuń starego bloga i samo się zrobi. Ale nie licz na dobrą pozycję :stuck_out_tongue:

Ale jak mam usunąć tego starego bloga ?:slight_smile:

Nie ma go ani w panelu nawigacyjnym ani w google webmaster tools

Ach, nie wlazłem na link. Jak jest usunięty pozostaje tylko czekać, chodzi o to by nie było dublujących się treści bo możesz dostać bana. Jak miałeś dostęp do serwera mogłeś zrobić przekierowanie na nowy za pomocą mod_rewrite, byłoby szybciej o ile miałeś jakiekolwiek odwiedziny starego bloga.

Tak miałem odwiedziny ;p. Tzn tak. Stary blog nie został usunięty, zmieniłem tylko jego adres, i teraz sa te wpisy na nowym adresie (ale ciezko je znalezc) i zostaly na starym adresie ALE tylko w indeksie są, nie ma fizycznych podstron itp. bo adres taki nie istnieje (latwiej je znalezc). I nie wiem wlasnie jak usunac tamten stary adres z indeksu google. Wiesz jak ?

Robot google to zrobi po tym jak zauważy, że nie ma fizycznie strony w tym miejscu. Musisz odzyskiwać index przez to, że na blogach nie da się przekierować adresu. I tutaj mamy wyższość zwykłych serwerów nad tymi blogowymi.

Index będzie odzyskiwany powoli, jak będą odwiedziny. Musisz poczekać na bota.

Ok, wielkie dzięki za wyjaśnienie drobok :wink: