Pozycjonowanie forum phpBB

M

PS: Można do kodu forum phpBB dodać tag meta keywords?

A jakie ty forum chcesz wypozycjonować? Te co masz w profilu i nie działa?

:whoeva:

Nie obraź się ale w sieci juz za dużo jest śmieciowych skryptów typu gotowe fora - fora.pl, forumer itp. oraz lamerskich przemo.

Jeśli nie umiesz zrobić porządnego forum to nie dziw się że nikt nie przychodzi. :slight_smile: I żadne pozycjonowanie tu nie pomoże. :whoeva: Zwłaszcza ze nie można na tych śmieciowych gotowych forach ingerować w pliki na serwie.

Ludzie podniecają się, że potrafią zrobić takie pół-profesjonalne fora i nie mam pojęcia skąd wychodzi ich pewność siebie, że osiągną sukces, skoro 99% z nich nadaje sie na śmietnik? Dobrze to opisał Docent - http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=82

Ps: A nawet niektórzy spamują nachalnie reklamami tych dennych “for” porządne serwisy.

Ps2: Knoppix się pisze…

Wiem, są takie programy (?) do budowania forum ale o widzisz- Ja się nie znam :cry: . Czyli optymalizacja odpada. Można przynajmniej uchylić rąbek tajemnicy tak dużej ilości userów?

Jak dodawałeś do katalogów? Jaka tematyka?

Tematyka, atmosfera, rzeczowość, fachowość, merytoryczność, długoletnia ciężka praca administratorów i moderatorów i można by tak pisać w nieskończoność. Czegoś takiego nie osiągniesz w miesiąc, czy w rok :!:

Coś takiego na pewno ci ich nie przysporzy.