Pozycjonowanie na niewlasciwe frazy

hej wszystkim. z gory przepraszam jesli to nieprawdlowy dzial, ale mam pytanie: jak dobieracie frazy, na ktore chcecie sie pozycjonowac? na jakiej podstawie? ja pozycjonuje swoj blog, ale to raczej tak testowo i dla nauki, i pozycjonuje na to co mi sie wydaje ok. nie idzie mi zle, strona idzie w gore, ale nie generuje to prawie zadnego ruchu na stronie. wniosek z tego taki, ze jestem wysoko nie tam gdzie trzeba. jak dobieracie swoje slowa kluczowe?

 

Skorzystaj z narzędzia do planowania słów kluczowych, które jest dostępne w Google Adwords.

 

Najlepiej czytać blogi branżowe:

http://websem.pl/jak-dobrac-slowa-kluczowe-w-seo-najlepsze-strategie-doboru-fraz-w-google/

http://marketingdlaludzi.pl/jak-dobierac-frazy-kluczowe-abc/

https://www.whitepress.pl/baza-wiedzy/41/jak-wybrac-najlepsze-slowa-kluczowe-do-pozycjonowania

http://darekjasinski.pl/dla-poczatkujacych/kurs-seo/wybor-faz-do-pozycjonowania-jak-wybrac-najlepsze-frazy/

http://www.seoportal.pl/top-5-jak-dobrac-slowa-kluczowe-do-pozycjonowania

mi wybrala firma pozycjonujaca na podstawie tego co jej powiedzialem i jakiegos programu, nie znam sie, ale moze to ci jakos pomoze. testoo, dzieki za linki!

Możesz też skorzystać z tego narzędzia - http://techformator.pl/seo-keywords-studio-free-pozyskiwanie-slow-kluczowych/

Ciekawy artykuł o dobieraniu i obsadzaniu dłuższego ogona masz tu: http://secureglass.net/poprawa-pozycji-w-google-w-5-godzin

Jest kilka narzędzi, za pomocą których można to zrobić. Najprościej chyba podpiąć pod stronę narzędzie takie jak Google Analytics, które po jakimś czasie pokaże nam, jak wygląda ruch na stronie. Można to także zrobić przy okazji optymalizacji kampanii Google AdWords, wypróbowując różne słowa kluczowe. 

Hm no okej, podepne tego Analyticsa, na kampanie AdWords to mnie nie stać, z resztą na bloga to nie ma to sensu :slight_smile: a jak bym chcial wypozycjonowac jeden konkretny wpis? Sa jakieś wytyczne, jak taki idealny wpis powinien wyglądać? 

Przede wszystkim powinien odpowiadać potrzebom użytkownika Internetu :slight_smile: To jest najpewniejszy wyznacznik sukcesu, niezależny od zmian algorytmów i działań innych pozycjonerów. Kilka wskazówek na ten temat znajdziesz tu: {link}

dzieki

@bycyk

Na forum piszemy w języku polskim, używamy “ś, ć, ź, ż, ą, ę, etc.”, oraz znaków interpunkcyjnych proszę użyć przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu posta i dokonać zalecanych poprawek w treści posta/ów i tytule wątku, tytuł możesz edytować po użyciu zaawansowanego edytora, dziękuję za uwagę.