Pozycjonowanie stron za darmo?


(Krystian Lysiak) #1

Witam

Jest możliwość pozycjonowania strony za darmo?? Bo posiadam swój własny portal i nie mam za dużo pieniędzy alby wynająć firmę, no może jakąś tanią. Tak wiec proszę o podanie jakiś wskazówek jak się do tego wziąść


(Skr3czu) #2

Możesz zawsze sam się nauczyć pozycjonować ;]

Linkme.pl

Pozdrawiam.


(system) #3

Lepszy jest moim zdaniem www.elitelink.pl . Co do darmowego pozycjonowania...zapomnij o tym, wpadniesz w filtr lub dostaniesz bana i tyle będziesz z tego miał :wink:

Jeszcze dygresja o systemach wymiany linków, trzeba uważać z nimi (wpadłem w filtr i już siędze kilka miesięcy w tym paskudztwie).


(eyeti) #4

Filtry Google wzięły się za katalogi i traktuje je jako skupisko spamu.

Można tak jak napisał _Puma_ , dostać bana i jest problem.


(Krystian Lysiak) #5

ale jakie jest prawdopodobieństwo ze dostane bana i jakie są skutki??


(eyeti) #6

prawdopodobieństwo jest wysokie a skutkiem bana jest utrata szansy znalezienia się wynikach wyszukiwania a jeżeli strona jest zindeksowana, utrata page rank i spadek pozycji w google.


(system) #7

O bana to dość trudno, ale o filtr to już dużo łatwiej. Jak masz filtr na domenę to na wszystkie frazy jesteś o te 50 miejsc niżej w google niż byłeś lub niżej (czyli praktycznie jest po Twojej stronie). Filtr trwa od kilku miesięcy do...kilku lat, tak więc dobrze się zastanów czy warto ryzykować. Ostatnio google robi czystki i kilka miesięcy temu poleciało sporo stron pozycjonowanych...a przy okazji dostało się też niewinnym :wink:


(Krystian Lysiak) #8

a jeszcze jedno za co mogę dostać takiego bana?