Pozycjonowanie strony

Witam,

Ile kosztuje mniej więcej wypozycjonowanie strony przez firmy które się tym zajmują? Słyszałem, że są to grube pieniądze…

Mam również oferte dla osoby ktora sie na tym zna otóż zapłace za wypozycjonowanie mojej strony, cena oczywiscie do uzgodnienia.

To zależy od strony i słów na jakie ma być wy pozycjonowane, zobacz na:

zlecenia.przez.net

forum.webhelp.pl

Jest też jakaś darmowa strona pozycjonująca. Ale to pewnie nie wiele daje :confused:

Można skorzystać z systemu wymian bannerów i linków.

Można też kupić skrypt Adder.

Pozdrawiam

skrypt adder kosztuje okolo 300zł, mnie na razie nie stac na taki wydatek bo dopiero co zakupilem serwer oraz domene.

Zobacz to:

LinkMe.pl

LiveLink.pl

Troche o tym czytalem a czy to jest w miare skuteczne?

Zobacz:

http://forum.sprawnymarketing.pl/pozycj … kme-pl-70/

A jak chcesz być wysoko w wyszukiwarce ? Jeśli pierwsza druga strona wyszukiwarki odpowiada no to się da za free :smiley:

Dobre Strony same się pozycjonują.

Trzeba dobrać odpowiednie słowa kluczowe.

Wymieniać się z innymi serwisami linkami.

Pozdrawiam

Chcialbym aby strona po wpisaniu frazy np. “clubowe mp3” lub “mp3 techno” znalazla sie w pierwszej 20 wyników.

a daj link stronki twojej

Jest wiele stron o podanych frazach i ciężko będzie się wbić.

czesiek144 czy ja wiem czy ciężko?

Drago_

  • dodawaj stronę do katalogów

  • dodawaj artykuły do pressel page

  • wymieniaj się linkami z innymi serwisami, najlepiej tematycznymi i z wyoskim PR

  • jeśli chcesz podskoczyć w wyszukiwarkach na hasło “clubowe mp3” ustawiaj anchor w linkach w ten sposób clubowe mp3

  • zadbaj o to, aby na stronie znajdowało się kilkakrotnie hasło na które chcesz pozycjonować stronę

  • hasła na której pozycjonujesz najlepiej żeby były pogrubione, wtedy mają większą moc

No i to na tyle by było. Pozycjonowanie to żmudne zajęcie, ale jak się postarasz to sam wbijesz na te hasła do TOP20

Na podane frazy będziesz bez specjalnego problemu (kilka set tysięcy stron) będziesz w dwudziestce w google.

Mam stronę i praktycznie tylko korzystam z systemu wymiany linków. Zależy mi na frazie tapety na pulpit a oto efekt.

jest tylko ozdobnikiem i nie ma znaczenia przy pozycjonowaniu, trzeba użyć .

Większą moc mają h1, h2, h3, h4, h5, h6.

http://www.puma.pomorze.pl/pozycjonowanie.php

Tym się nie pozycjonuje. Co najwyżej jak ktoś już ma to zapleczu zapewnia linki.

Systemy wymiany linków nic Ci nie dadzą bo na początku nie masz PR ani dużego site. Więcej stracisz na tym niż zyskasz.

Koszt pozycjonowania na proste frazy to około 50-200 PLN miesięcznie ( od 2 do 10 fraz ).