Pozycjonowanie strony

Witam

Postaraj się umieścić link do swojej strony w jakiejś “poważnej” witrynie. Np. jako reklama na oficjalnej stronie Krosna Odrzańskiego (czy gdzie ty tam mieszkasz…).

uzbroić się w cierpliwość i zdecydować jakie “frazy” cie interesują.

Nie możesz myśleć ze twoja strona na “wszystko” będzie na pierwszym miejscu w google , zdecyduj kilka slow kluczowych i… wymieniaj się linkami stopniowo jeden w miesiącu ( oczywiście darmowo) jesli nie masz czasu to plac i umieszczaj swój link jeden na tydzień w stronach bardziej popularnych , tylko pamiętaj ze nikt nie umieści ci linka za darmo …

Wiele ze stron, na których linki umieszcza się odpłatnie zostało ukarane przez Google. Tylko że Google o takiej karze nie informuje, więc linki są bezwartościowe.

Tak samo liczy się tematyka.

Tematyka i unikalny kontent. Sam prowadzę stronę o rzadkiej książce - praktycznie każda fraza top 10.

pewnie;) panowie jak ktos mi tu powie za na slowo kluczowe pozycjonowanie trwa kilka lat to uklonik :lol:

O konkurencji słyszał?

To teraz przykładowo wypozycjonuj sobie w miesiąc stronkę do top3 na słowo “sex”, po czym zaprzestań działań seo i mimo to utrzymaj zdobyta pozycje przez rok :stuck_out_tongue:

Wielu się wydaje, że pozycjonowanie to żadna filozofia i że wszystko da się zrobić szybko i tanio …a potem są żale i lamenty.

Wystarczy sobie zerknąć na grupę google ile jest pytań w stylu “dlaczego dostałem filtr”, “(niespodziewany/nagły/drastyczny/dramatyczny) spadek pozycji”, “dlaczego moja strona zniknęła” itd. itp.

Tak słyszałem i wiem , widocznie mnie nie zrozumiałeś w temacie… sam mam strone od kilku lat i ma sie dobrze …

Mam problem z ta stroną nadal bo kiedy wpisze w google słowo site:i adres strony to każdy link zaczyna się od słowa strona główna i nie ma konkretnych znaczących słow kluczowych dlaczego może tak się dziać. Mam też stronę w niej jest wszystko identycznie zrobione jak w tej nauce jazdy ale ona jest wyświetlana bardzo dobrze co zrobiłem nie tak