Pozycjonowanie (zew. firmy) czy po przez Google AdWords?

Cześć Wam,

Mam do was pytanie. Stworzyłem jakiś czas temu swoją stronkę, wisi na serwerze, domena wykupiona. Wygenerowany plik index od Google został wrzucony na serwer. Więc strona jest widziana w wyszukiwarce Google. Są to dopiero początki strony. Więc jak najlepiej ją teraz wy pozycjonować? Wykopując Google AdWords (min. kwota miesięcznie to chyba 40zł… tylko nie wiem na jakiej pozycji będzie strona…) czy wspomóc się firmą która zajmuje się pozycjonowaniem stron (i można liczyć z ich strony na optymalizacje strony czy na poprawkach w kodach- jest to moja 1 strona więc pewnie jakieś błędy są). Tylko koszta miesięczne są dość duże i mogą dochodzić do 250zł i umowa na 1 rok…

====

Teraz nie wiem za bardzo z czego warto na początku skorzystać…Chce podrostu zaistnieć w wyszukiwarce i ułatwić potencjalnym klientom odnalezienie mnie w wyszukiwarce :slight_smile:

AdWords to dodatkowe narzędzie. Jeśli chcesz mieć efekt to zacznij współpracować z firmą pozycjonującą lub spróbuj robić optymalizacje na włąsną rękę (trzeba mieć wiedzę)…