Pozycjonowanie


(Mxmstudio) #1

Ja swoją stronę http://www.najlepszyinternet.pl wpisałem w ww.google.pl/addurl weszedłem dodałem i strona jest, ale gdy wpisuje słowa kluczowe to nie ma strony tylko jak wpisze najlepszyinternet wtedy jest. ja myślę że to kłopot ramek bo jakoś dziwnie domena zrobiona i jako index że to ramki przekierowyją na pliki serwera a ja tak nie chce bo mi nie wczytuje słów kluczowych to jak to zrobić bo ja nie wiem mam serwer i domene na nazwie


#2

Żeby być wysoko w google na jakieś słowo kluczowe potrzebny jest pozycjoner i duża ranga domeny.

Z domeną jest wszystko w porządku, problem jest w wieku i jakości samej strony. Google jak na razie zaindeksowało 1 twoją podstronę i nie zapowiada się żeby było ich więcej :roll:

Zbieraj na pozycjonowanie koszt to 100 - 300 zł miesięcznie.

PS:

Strona wygląda fatalnie i dziwie się że nawet nie chciało ci się zastosować paddingów w id content już o tym rozwijanym menu wchodzącym POD flasha nie wspominając #-o


(Mxmstudio) #3

Spoko a jakiś lepszy pomysł


#4

To jedyny pomysł, innych sposobów nie ma.

Jak sam w nazwie tematu napisałeś, to się nazywa pozycjonowanie.

Poza tym ta strona nigdy się nie wypozycjonuje bo jest zrobiona w ramkach...

Chcesz zrobić cokolwiek żeby być widocznym w google?

Najpierw zrób nową stronę. Od 0 i przestrzegając dzisiejszych norm i standardów, pisz w divach używaj styli, dbaj o walidację, pamiętaj o metatagach. W internecie znajdziesz pełno tutoriali.


(muchozol) #5

Tak jak AdamMz napisał lepiej przepisać stronę od nowa. Sprawa przy takiej stronie jest naprawdę prosta. Ewentualnie możesz skorzystać ze stron typu

http://csscreator.com/tools/layout i otrzymany layout pouzupełniać.

Druga sprawa, u mnie na 2 komputerach w firmie i 2 różnych przeglądarkach źle się wyświetla menu (jest pod bannerem). Więc pewnie u innych też jest problem. Pamiętaj, że strona to twoja wizytówka, wiec musi być porządna.


(Blotny) #6

No i przydałaby się porządniejsza góra, tzn. ten napis ładniej wystylizować, w kontaktach grafikę zamienić na tekst i poprawić kolorystykę layout, bo taki przycisk wstecz ciężko widać.

Do dobrania kolorków:

http://kuler.adobe.com/


(Kyanek) #7

Tak, jak powiedzieli inni - jak najszybciej wyrzuć ramki, niestety będziesz musiał całą stronę robić na nowo. Następnie poszukaj sobie pozycjonera lub sam o tym poczytaj. Dowiedz się co to katalogowanie i jak to robić, co to precle, systemy wymiany linków (tutaj powinieneś pamiętać, żeby nie przesadzać z tym, a jak nowa domena to najlepiej sobie odpuść). Pamiętaj content is king, linking is queen :slight_smile: Czyli po prostu zadbaj o dobrą treść na stronie, merytoryczną i w miarę długą oraz zdobywaj dobre linki. Wtedy będzie tak, że "gdy wpisuje słowa kluczowe" to ta strona będzie :slight_smile:

Ale to wszystko jak wyrzucisz ramki. :slight_smile: