Pozyskiwanie klientów na strony www

Witam,

 

 

Niedawno założyłem firmę świadczące usługi z zakresu tworzenia stron internetowych dla firm, sklepów, fora dyskusyjne itp.

Mam poważny problem… nie wiem jak kompletnie zdobyć klientów. Wysyłanie ofert na ich e-mail jest zawodne, pozycjonowanie i kampanie adwords nic nie daje, kiedy dzwonimy lub spotykamy się z nimi to mówią,żeby wysłać ofertę na e-mail i kontakt się urywa…

Ceny mamy bardzo konkurencyjne. U nas sporo taniej niż u konkurencji! Dałem również ogłoszenie na portalach aukcyjnych i też nic…

 

Bardzo proszę o wskazówki lub pomysły na pozyskanie klientów. Jeśli chodzi o finanse niestety już się wyczerpały. Jeśli do końca miesiąca nie znajdę chociaż jednego klienta zmuszony będę zamknąć firmę! Pomóżcie! 

Może Ty lub kolega czy reszta ekipy (piszesz w liczbie mnogiej, więc pewnie masz wspólnika/wspólników) nie jesteś zwyczajnie przekonujący. Może powinniście rozważyć inwestycję w doświadczonego przedstawiciela handlowego? Wiadomo, że to spory wydatek i ryzyko jest, ale może to być też droga do sukcesu. Ty może tworzysz świetne strony, a ktoś inny będzie mistrzem w pozyskiwaniu klientów. Niestety nie każdy potrafi być dobry we wszystkim.

@up ma rację, środki o których pisałeś, pozycjonowanie, mailing, adwords, czy tam promowanie na fb będa przydatne kiedy już jakoś się rozwiniecie. Niestety niekt nie mówił, ze klientów będzie na pęczki na poczatku. Początki zawsze są trudne. Ja ze swoim sklepem miałem około 4 msc 0zł potem  wyszedłem na minus i po 7-8 miesiącach miałem pierwsze przychody.

Jesli chcesz łatwo pozyskać klientów to na poczatek celuj niżej. Pisz do mniejszych firm, które dopiero raczkują i nie mają jeszcze wszystkiego dopiętego na ostatni guzik.

 

Swoją drogą wyslij mi na pw link do swojej strony/oferty :slight_smile:

Weź też pod uwagę duże wysycenie na rynku - jest mnóstwo firm oferujących tego typu usługi, ale większość klientów już te rzeczy posiada i nie potrzebuje nic zmieniać (bo szkoda im kasy).

Zacznijmy od tego, czy masz jakieś porządne wdrożenie, którym możesz się pochwalić. Jak nie, to nie wiem o czym jeszcze rozmawiamy - przynajmniej ja bym nie brał firmy krzak.

Dywersyfikacja będzie kluczem. Jak tylko robisz strony to wiele nie zdziałasz. Trzeba inne chałtury łapać. Poszukaj kontaktów na forach pozycjonerów. Ci często sadzają zaplecza masowo i potrzebują różnych stron, od badziewia do zapleczówek wyglądających jak normalne strony.

dziękuję wszystkim za pomoc.