Pożyteczne rozszerzenia Chrome?

@Radek68 - a ten eliminator slajdów działa tylko na zdjęcia? Ja szukam dodatku który wczytuje podstrony, tworząc jedną, długą stronę. Re-pagination działa wszędzie, nie tylko na wybranych stronach. I raczej do slajdów to rzadko go używam, chociaż na nie przeważnie też działa. Do tego jak przejrzałam listę stron tego Eliminatora, to na 90% z nich nigdy nie zaglądam, a na pozostałe rzadko…
A co do zastąpienia Float Notes, to jednak już sobie poradziłam. To co mi nie pasowało w Web Page Sticky Notes, dopasowałam przy pomocy Stylish (chodziło o zmianę wysokości zadokowanej notatki - była na całą wysokość okna :open_mouth: )

@MartinaNeumayer - Re-Pagination działa na wszelkich stronach, nie ma żadnej listy stron, po prostu działa wszędzie. Jedynie właśnie czasem nie radzi sobie ze slajdami, ale tych akurat za często nie oglądam.
Aczkolwiek nie wiem, jak działa wersja na nowego Firefoxa, bo wiele ze zaktualizowanych dodatków działa teraz znacznie gorzej

“Re-Pagination - WebExtension” - Zdaje się nie zawsze działać np. na Google mam białą stronę (może ochrona kradzeniem treści), rozwala instalki.pl (może błąd w ich html / css), na dp można załadować klika stron z opcji najciekawsze.

Działa funkcja płynnego przejścia co określoną liczbę sekund. Testowana na podstronach wyszukiwania Google.

Wada że trzeba by bezpośrednio w link klikać i z niego :arrow_right: re-pagination :arrow_right: limited :arrow_right: 5 pages inaczej dodatek nie ogarnia co ma robić - api nie pozwala ograniczyć widoczności tego menu do linków.

1 polubienie

@krystian3w Czyli nieciekawie. Na szczęście ja korzystam ze starej wersji na Cyberfox i ta działa bardzo dobrze, a nowego liska i tak nie zamierzam instalować.
Tylko jeszcze na Slimjeta potrzebuję coś takiego…

Miałam na myśli tego Eliminatora :wink:

A, to na stronie rozszerzenia jest lista obsługiwanych serwisów

Z CRX-a pewnie też wygrzebie się listę jak się chce.