PPM - wyślij do - lista rozwijana - nieistniejące programy


(Smackmybitchup) #1

[PPM.thumb.jpg.fa482e57bed90f518f4e7c7ddc

gdy nacisnę PPM na plik, dam wyślij do to na rozwijanej liście pojawiają się programy które już dawno odinstalowałem - np. The Bat! itp.

Załączam zrzut ekranu.

Przeczyściłem CC Cleaner'em, usunąłem wpisy w regedit i dalej to jest. Jak zacznę dalej kombinować to się skończy reinstalacją systemu, a tego chcę uniknąć.

Jak się tego pozbyć?

PPM.jpg


(Bogdan_G) #2

Pierwsze, to oczyść niedziałające skróty. Pobierz mały programik i na dole spolszczenie. Wypakuj. Zawartość spolszczenia wklej do folderu programu. Usuń zipy. Uruchamiasz plik exe. Razem programu jest niecałe 100KB http://www.nirsoft.net/utils/shman.html

 

Z menu kontekstowego wyłącz/usuń też programem z tego źródła http://www.nirsoft.net/utils/shexview.html

Na dole masz programik i spolszczenie.


(Smackmybitchup) #3

Ani pierwszy ani w drugim nie znajduje cokolwiek z programem The BAT!, a nie chcę usuwać na siłę bo zaraz coś namieszam.


(Smackmybitchup) #4

Poradziłem sobie bez tych programów.

https://support.microsoft.com/pl-pl/kb/141017

W folderze sendto znajdują się skróty, które można usuwać lub też dodawać. Żeby wejść do folderu wystarczy otworzyć jakikolwiek katalog np. Komputer i w a dresie wpisać sendto.

Teraz mam inne pytanie, czyściłem tym CCleanerem tak ostr0,o że usuwał wszystko w tym jakieś stare instalacyjne pliki Windows. Czy usunął mi instalatora Windowsa10 i teraz na wypadek problemu z systemem, gdy będę chciał przeinstalować luz zainstalować na nowo 10, to będę miał problem? Miałem 8-mkę, która pobrała 10 przez Instalatorwa Windowa 10.