PPS to video?

Cześć

Mam prezentacje w PowerPoint’cie która zawiera fragmenty filmów w MPEG 1. Chciałbym tą prezentacje przerobić w film lecz niewiem jak… Pomyślałem żeby nagrać zapomocą Camstudio jednak w miejscach w prezentacji gdzie znajdowały sie filmy zobaczyłem fioletowe prostokąty (głos z filmów był odtwarzany)… Znalazłem na google wiele programów które przerabiają prezentacje na filmy ale problem z prostokątami sie powtarzał. Poradził sobie jeden program: Geovit Presentation to Video Converter v4.8 jednak jest on płatny (ok. 200 dolarów) a w wersji shareware w przerobionym filmie wyświetlane jest wielkie zielone logo geovit…

Moze ma ktos pomysł jak rozwiazać ten problem. Z góry dziękuje i pozdrawiam. Jacek

Witam.

dobrym wyjściem byłoby skorzystanie z formatu pliku *wav. power point najbardziej odpowiada ten format.

Czy próbowałeś skorzystać z opcji autokształtu (Autokształty - przyciski akcji - przycisk akcji: film) nanieść go na slajd a potem prawym przyciskiem myszy ustawić ustawienie akcji po przez hiperłącze do innego pliku w formacie avi (powiecmy)

Z tego co wiem to format *wav odnosi się tylko to dźwieku a nie filmów… (a problem tkwi w filmach)

W powerpointcie dodaje sie filmy z menu wstaw wiec nie trzeba się bawić z autokształtami :slight_smile: ale spróbowałem i to nic niezmiania fioletowe prostokąty dalej sie pojawiają…