Praca dla 17latka w wekkendy i nie tylko, gdzie cos znalesc?

Witam serdecznie, mam pytanko, orientuje się ktos gdzie szukac, orientowac sie o prace dla osoby ktora ma 17 lat, rocznikowo 18 w weekendy i godziny wieczorne w normalne dni?

Najlepiej na terenie miasta Poznania lub okolic, gdyby ktos podawal jakies firmy, korporacje itd.

Dzięki wielkie :wink: z góry za wszelkie info :wink:

McDonald’s - przyjmą Cię z otwartymi ramionami… Ale z tą 17-stką może być problem.

Może ulotki (sam za młodu dygałem po blokach :mrgreen: )

nei wiem jak u ciebie w mieście,ale u mnie w Gdyni jest ochotniczy hufiec pracy dla młodzieży czy jakoś podobnie :slight_smile:

jak masz jakis zawod, to moze gdzies na lewo sie dorobisz :slight_smile:

oczywiscie nie jest to wpelni legalne, no ale zyjemy w takim a nie innym kraju, i trzeba sobie jakos poradzic, sam chodzilem za kase do mojego zakladu pracy gdzie mialem praktyki by troche grosza dozbierac :slight_smile:

Jak masz skuter(albo karte motorowerową) to i w pizzie cię zatrudnią :stuck_out_tongue:

A nie wiecie jak to jest np. w wiekszych marketach typu TESCO, AUCHAN, ze zatrudniają mloduch do rozpakowywania i w ogole, slyszalem wlasnie o czym taki, bankowo nie jest to legalne, ale co w Poslce jest… hm, zle to nei jest… trszke kaski wpadnie, ale czy prawdziwe. slyszal ktos?

pierwsze słysze :x kto ci takie duperele nagadał :confused:

tzn. z czym z tą legalnosci czy z tą w/w pracą?

napisałem wyraźnie :

To jest raczej tak, że nie masz ukończonych 18 lat - nie pracujesz :slight_smile:

bzdura ,

W Realu zatrudni Cię firma Worker, na kasy :frowning: nie polecam z własnego doświadczenia) lub na jakis dział :stuck_out_tongue:

w świetle prawa nie letni legalnie moze pracować. Tylko mniej godzin może pracować tygodniowo.

Nie wiesz —> nie pisz :? , to na jakiej zasadzie zatrudniają młodocianych np Ochotnicze Hufce Pracy ?? Stosowne przepisy mówią o pracach których nie może wykonywać młodociany pracownik, maksymalnym ciężarze jaki może przenosić takowy, oraz o skróconym czasie pracy w stosunku do zatrudnionych dorosłych.