Praca na pół etatu co i jak?

Witam mam pytanie. Kończę gimnazjum i dobrze by było uzbierać trochę kasy przez wakacje, ale nie jestem pewien jak to jest z pracą na pół etatu. Słyszałem że można od 16 lat pracować natomiast drudzy mówią że od 15 lat a trzeci że potrzebuję tylko wykształcenia podstawowego. I się ciekawię jak to z tym jest.

Kto Cię przyjmie na etat zapomnij. Popytaj w hufcu pracy często mają jakieś prace sezonowe do zaoferowania.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Czy-i-jak-zatrudniac-dzieci-i-maloletnich-2379386.html

Zapomnij o jakimkolwiek pół etatu. Tylko umowa zlecenie albo na czarno :wink:

Szczegóły w linku w poście powyżej.

A macie jakaś stronę z ofertami pracy na wakacje ?

Szukaj lokalnie sprawdzone miejsca przez ludzi, a nie jakieś czarymary do którego będzie trzeba dojechać.

Legalnie praca jest tylko od 16 roku życia. Wcześniej - za zgodą rodziców. Na pół etatu raczej nikt Cię nie przyjmie. Teraz zbliżają się wakacje, to patrz, gdzie mógłbyś sobie dorobić nawet te 200zł.

Najlepsze są prace sezonowe o pracy legalnej na pół etatu zapomnij nie w tym kraju, gdzie nawet dorosły ma biede znaleść prace.

 

szamba betonowe

Może poszukaj ofert u siebie w gazecie lokalnej - często oferują wiele ciekawych propozycji tak więc może coś znajdziesz dla siebie.