Praca "policjant" a mieszkanie

Witam,

jak wiadomo teraz w Polsce ciężko pójść na “swoje” bo ciężko znaleść mieszkanie(może łatwo znaleść ale nie ma za co kupić) więc kaźdy kombinuje jak się da. Ja mam takie pytanie czy policjanci dostają jakieś mieszkania podobnie jak w wojsku?

Dzięki za pomoc

dostają jeśli są mieszkania, a jeśli nie ma dostają “równoważnik pieniężny za brak lokalu mieszkalnego” zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji - ok 150 zł/m-c gdy nie masz założonej własnej rodziny, jeśli masz to 2x tyle

O to super, w takim razie postaram się zostać policjantem :slight_smile:

pozdro

ostatnio wiem że wstrzymali wypłaty bo brakuje kasy ( możliwe że nie w każdej komendzie)

czy takie super to nie wiem, ciężka to i brudna robota… i ma jeszcze dużo więcej mankamentów…

ehh szkoda ze do policji ida wlasnie tacy ludzie … ktorzy leca tylko na kase ;]

A kto teraz nie leci na kasę? :stuck_out_tongue:

no właśnie :slight_smile: wiadomo jest to praca :slight_smile: no i b.dobre warunki + mieszkanie lub też dotacja jak wspomniano wyżej.Policjant też człowiek i też chce “godnie życ” :slight_smile:

to fakt, nawet chciałbym aby była wystarczająca ilość osób ją wykonujących

nie czytałem ostatnio ulotek zachęcających ro rekrutacji (nigdy wcześniej też nie) ale takie warunki są chyba tylko tam, no może jeszcze w komendzie głównej, ale to tej ostatniej długa droga

szara rzeczywistość którą na szczęście znam tylko z opowiadań jest b.daleka, i to z wielu kategorii warunków jakie można spotkać (czy nawet oczekiwać) w pracy

jeśli wiesz, gdzie mogę wynająć mieszkanie za 150/m-c, najlepiej już z rachunkami (ale niekoniecznie), to od razu się tam przeprowadzam!

150 zł za wynajem ? to chyba w jakiejś dziurze albo chałupa bez okien i grzybem na scianach :smiley:

Jeżeli chodzi o porównanie na płaszczyźnie mieszkaniowej to o całą milę lepiej sytuacja przedstawia się w MON-ie.

W dobie kryzysu bardzo ciężko jest się dostać do każdej z wymienionych przez autora tematu formacji.