"Praca programu instalacyjnego NVIDIA zakończyła się niepowodzeniem." - problem sterowniki

Siemka to 2 forum na którym pisze i mam nadzięję że tu uzyskam pomoc. Już miesiąc męczę się z tymi nieszczęsnymi sterownikami do karty graficznej Nvidia GeForce GT 730M… Postanowiłem zaaktualizować stery do mojej Nvidii gdyż komputer wywalał mi blue screeny i myślalem że update może coś pomoże. No więc odinstalowałem wszystkie programy nvidii z Programy i Funkcje w panelu sterowania, pousuwałem foldery nvidii w dysku C, czyściłem pozostałości sterów 2 programami (dedykowanym i niededykowanym), próbowałem instalować w trybie awaryjnym, próbowałem różnych wersji, szukałem rozwiązań w google i nic … Pojawia się błąd taki jak w temacie :frowning: Proszę o pomoc gdyż bez sterów nie zagram w gry wymagające lepszej grafiki. 

System: Windows 8

Ściągnij sobie ster od producenta laptopa do Twojego modelu i systemu 8 32/64 bitowego i sprawdź.

Witam spróbuj tym

http://www.dobreprogramy.pl/Driver-Booster,Program,Windows,41956.html

Dzięki za odpowiedzi, ale niestety nie pomogło :frowning: Próbowałem już 2 programami to instalować, próbowałem też te stery ze strony producenta laptopa i dalej to samo… 

Może karta uszkodzona? jak masz gwarancję do serwisu.

A, czy nie masz komputera z dwiema kartami graficznymi? Podaj model komputera.

@Uczestnik HotZlotu: Karta raczej nie jest uszkodzona, ponieważ przed odinstalowaniem starych sterów było OK. 

Akurat chodzi mi o to, że możesz mieć problem z instalacją sterowników, ponieważ przy instalacji sterowników do komputerów z dwiema kartami czasami występują problemy przy instalacji. Spróbuj zainstalować na początku sterownik do karty zintegrowanej ze strony acer, a następnie zainstaluj sterowniki od nVidia, te nowsze też ze strony Acer(jak te nie będą działać, to wtedy spróbuj z najnowszymi dostępnymi ze strony nVidia). Ewentualnie skorzystaj z opcji “przywracanie systemu” i przywróć komputer do stanu w którym sterowniki były zainstalowane poprawnie. Potem ewentualnie możesz spróbować zaktualizować sterowniki nVidia, bez ich odinstalowania (instalator się tym zajmie, możesz również zaznaczyć opcję “czysta instalacja”).

W BIOS (UEFI) nic nie zmieniałeś ?

dzięki wszystkim za pomoc przywracanie systemu pomogło. Pozdrawiam :slight_smile: