Praca programu instalacyjnego Nvidia zakończyło się niepowodzeniem


(Dobredobre) #1

Cześć , dzisiaj rano odinstalowałem przypadkowo stery od nvidi , moja karta graficzna do Ge Force 8500 GT , teraz pobrałem te same sterowniki jeszcze raz czyli najnowsze żeby zainstalować je od nowa i gdy chce je zainstalować po chwili wyskakuje mi błąd ,,Praca programu instalacyjnego Nvidia zakończyło się niepowodzeniem" , mam tego już serdecznie dosyć , chcę mieć normalną grafikę w kompie , a tu dupa nic się nie da zrobić , patrzałem na wiele stronek i nigdzie nie znalazłem rozwiązania , błagam was pomóżcie bo już tego nie ogarniam ( jestem ciemny jeśli chodzi o naprawy karty graficznej i jej sterów więc tłumaczcie dokładnie co robić ) niżej wrzucam załącznik z błędem.

post-256435-0-10446800-1396042869_thumb.


(Duffee) #2

Sprbuj + nie wiem cyz to pomoże- zainstalować sterowniki, te które masz dostaczone do grafiki , jak się uda to zrób punkt przywracania systemu, i potem zainstaluj najnowsze. I sprawdź też na jaki system masz te sterowniki pobrane - czy zaznaczyłes odpowienią opcje - tj, system 64 czy 32 bit, dobrą wersje systemu - 7, 8, 8.1  , w razie watpliwości pobiez jeszcze raz i instaluj 


(Dobredobre) #3

w menadżer urządzeń pisze tylko , że moge je aktualizować , mam to zrobić ??

zaznaczone było wszystko git jak pobrałem

post-256435-0-15865800-1396044319_thumb.


(Azi) #4

Witam,

Jeśli znasz angielski to rozwiązanie jest tu: http://www.sevenforums.com/performance-maintenance/177918-replace-corrupt-mui.html

Troszkę to czasochłonne, należy znaleźć uszkodzone dll-ki i wyodrębnić je do właściwych folderów ale wykonalne.

Innym sposobem jest wykonanie przywrócenia systemu sprzed daty usunięcia sterownka (o ile jakieś puknty masz). Później ponowna instalacja sterowników.


(kp1971) #5

Tym programem odinstaluj wszystko łącznie z zaznaczeniem usunięcia folderów (szczególnie PhysX). Wszystko odbywa się w trybie awaryjnym.