Praca przez internet!


(Echo1) #1

Praca przez internet!

Chciałbym zająć się jakąś prostą pracą przez internet.

1.Uczciwa praca.

2.Prosta

Obecnie mam dużo czasu, jestem w trakcie rehabilitacji.

Może znacie godne polecenia oferty?

Z góry dziękuje za informacje.


(scripter1) #2

Niestety muszę cię rozczarować, takie oferty pracy przez internet wystawiają głównie sknery i ludzie “bez grosza” którzy płacą za pracę dosłownie “grosze” a wiele z takich ogłoszeń nie nazwałbym ofertą pracy “prostej” (oczywiście to zależy co kto potrafi i co uważa za proste).

Do tego wśród takich ogłoszeń pełno jest ofert oszustów którzy wyłudzają w ten sposób dane teleadresowe nie dając pracy lub dając pracę ale po jej wykonaniu nie płacą.

Zwłaszcza trzeba uważać na oferty typu “składanie długopisów” czy tym podobne bo często trzeba najpierw kupić hurtowo części a potem mieć nadzieję że trafi się na uczciwego gościa który potem te długopisy odkupi (i że części będą umożliwiały złożenie kompletu a nie że będzie np. 500szt górnej części a 355szt dolnej).


(dragonn) #3

Jeżeli masz dużo czasu to warto po prostu się po uczyć np. jakieś języka programowania i w tym kierunku później szukać ofert :), na pewno pewniejsze niż jakiekolwiek oglądanie, czy klikanie w reklamy, czy cokolwiek innego w tej formie.


(Tadek59) #4

Polecam profesjonalny portal , który w tym temacie powinien tobie pomóc

Link :

http://www.ipon.pl/ogloszenia/pokaz_ogloszenie.php?bid=11&pbid=34

:smiley:


(Echo1) #5

@dragonn

Czy można się nauczyć samemu języka programowania-czy kurs?


(dragonn) #6

Dla chcącego nic nie możliwego, warto zacząć po prostu od jakiś poradników w necie, a jak już cię wciągnie kupić jakąś poważniejszą literaturę kupić, ale i bez tego się objedzie, większość popularnych języków jest na tyle dobrze opisana i rozpracowana w necie, że można się wszystkiego nauczyć, wszystko zależy od twojego samozaparcia i zdolności, ale najważniejsze to to pierwsze :wink: .


(Echo1) #7

Dzięki za informacje i za poświęcony czas.

Pozdrawiam