Praca przy wykładaniu towaru

Witam mam pytanie do osob wykłądających towar w sklepie carrefour, chcialbym aby ktos dał opinie,ponieważ szukam takiej lekkiej pierwszej pracy, wiem ze tam mozna ustalac dni i nie pracowac codziennie czyli ok, zarobki nie są duze ale na początku nie chodzi mi o nie, tylko czy jest ciezko itp :slight_smile:

A czym się kierujesz idąc do pracy ? Wynagrodzenie nie ma znaczenia ?- troszkę dziwne

byłaby to moja pierwsza praca :wink: skoro moge ustalić prace co drugi dzien to mi to pasuje, ponieważ praca dzien w dzien to dla mnie za głeboka woda, kiedy czas na zycie :slight_smile: co do wypłaty ma dla mnie małe znaczenie ze wzgledu iz nie mam wielkich wydatków, ani swojej rodziny tak wiec nawet groszowe sprawy mnie zadawalają aby była juz ta praca :wink:

Nie masz wielkich wydatków , ani swej rodziny , ale za jakiś czas będziesz miał ! Tak pracowano w latach 45-89 , no chciałbym mieć takiego pracownika.A na poważnie to może pomyśl o przyszłości.

No tak rozumiem cie :slight_smile: ale to nie byłaby praca na zawsze :slight_smile: jako pierwsza praca jako tak :slight_smile: chce od czegoś zacząc :slight_smile: i chce znac opinie czy jest tam ciezko itp itd :wink: