Praca w domu na komputerze na wakacje

zna ktoś namiary na firmy które oferują prace w moim domu na maim kompputerze abym nie wychodził z domu i kiedy chcem wtedy pracuje,typu że mam jakieś zlecenie,termin i mam wykonać ??

aha

jestem oczywiście pełnoletni

masz duże wymgania, jak dla mnie to praca marzeń, powodzena w szuknio może ktos ci jest w stanie pomóc ale wątpię :frowning:

Szukaj zleceń [Praca zdalna] Powodzenia :wink:

Ja tak pracuję teraz :slight_smile:

A namiary mam z uczelni.

wiem że dużo jest takich ofer dostajesz zlecenie masz np. 2 tygodnie i musisz sie wywiązać

sprawdzałem na pracuj.pl i jest pare ofert ale chciałbym jeszce od was jakieś

zeby tak pracowac, to trzeba miec duzo w głowie i bys osoba wykszatałcona i wykonywac prace umysłową!

bo np jak człowiek ktory ma patrolowac ulice ma to robic z domu? nie da sie! Jezeli chciałbys miec taka prace to musisz byc wykształconyyy! A własnie a jak chodzisz na pracy to poznajesz nowych ludzi itp… same zalety … :smiley:

Oferty są konkretne, dla ludzi, którzy się na czymś konkretnie znają. Czy tak jest w Twoim przypadku? Bo niby jaką ofertę chcesz, skoro nic o sobie nie napisałeś?

raczej będzie problem bo raczej takie firmy szukają ludzi którzy ukończyli już studia ITP.

pozdrawiam

Ja nie ukończyłem :slight_smile:

Obecnie jest taka luka na rynku pracy w IT, że biorą wszystkich, którzy coś potrafią. Jeśli coś się umie i potrafi się dobrze zaprezentować, to szanse są.

Tylko kwestia tego,co on potrafi…Klikanie w bannerki i otwieranie maili to nie zdolność. Jeśli znasz np. Php,Html,Css,Mysql, to możesz oferować tworzenie stron internetowych na różnych forach itp. :wink: Jeśli znasz się dobrze na grafice,to możesz ludziom wykonywać grafiki za hajs. To w sumie podstawowe umiejętności,jakie trzeba posiadać,żeby coś zarobić w internecie :wink: Ewentualnie pytaj po znajomych i składaj im komputery,czy oferuj jakiekolwiek usługi typu instalacja windy,format dysku itp. rzeczy :slight_smile:

skoro jesteś pełno letni to poszukaj w serwisach pracy jako operator sms sex chatu praca zmianowa którą wykonuje się z domu, niestety będziesz musiał pisać w rodzaju żeńskim

Tu masz zlecenia przez internet.

Praca całkowicie z domu przez internet.

Jak coś potrafisz może załapiesz się na jakieś zlecenie.

http://www.gantoo.com/