Pracownie komputerowe dla szkół - fundusze UE

Czy ktoś z was miał do czynienia z funduszami unijnymi na dofinansowanie pracowni komputerowej w szkole. Szukam jakiś namiarów na takie programy, wiem że jest taki program rządowy ale jako że tam nie dokłada się z własnych środków czeka się w kolejce. Szukam najlepiej takiego programu którym w miarę szybko można by dostać taką pracownię nawet jeśli by miało się jakąś część dać z własnych środków. Będę wdzięczny za jakiekolwiek namiary na coś takiego.

http://www.makeaconnection.pl

Grupa z naszego miasta otrzymała dotację na 2700zł na klub bilardowy, fajna sprawa jak napiszesz projekt i go przyjmą to jeździsz na kursy po całym kraju, tylko tu musi być 8 osób nie przekraczających 25 lat jako grupa i jakiś projekt co zmieni lokalne środowisko.

i o coś takiego mi chodzi z tym że bardziej skierowanego do placówek eduakcyjnych u nas raczej w gimnazjum trudno będzie spełnić ich warunki szczególnie jeśli chodzi o cel i wiek tej grupy (mam na myśli nauczycieli oczywiście). Ale o coś takiego mi właśnie chodzi.

Poszukaj dobrze na tej stronie, jeśli spytasz się lub zadzwonisz na jeden z podanych w kontakcie telefonów np. do pana arka to dowiesz się wszystkiego.

jest jeszcze takie coś jak godzina równych szans- tam głównie chodziło właśnie o takie pracownie komputerowe.

poszukaj a znajdziesz

edit:---------------

http://www.pcyf.org.pl/

i wszystko jasne:)powodzenia

spróbuje tam dowiedzieć się czegoś już zresztą zaczołem, co nie znaczy że nie czekam na inne propozycje od was:)

Takiego czegoś nie ma, jest fundusz unijny dla szkół ale wydawany przez rząd, nic więcej nie ma. Sam czekałem 2 lata na kompy dla szkoły… ale potem postawiłem oczy jakie kompy dali :shock: poprostu szok.