Praktyczny telefonik do 250 zł

liczy się wygoda użytkowania co by dzwonił, można było z niego dzwonić wysyłać i odbierać symysy wiadomo bajery mogą być ale są zbędne dziękuję.

najwygodniejszy do 250zł to tylko 6630… :slight_smile:

chyba że E50, jeśli lubisz jak telefon jest starannie wykonany…

chyba używany lub egzemplarz wystawowy/reklamacyjny który wygląda jakby wypadł z tir’a

Sam mam 6630 i zero problemów. Bardzo wytrzymały telefon, funkcjonalny, łatwy w obsłudze. <- jak to każda nokia

Jeżeli chcesz kupić dobry telefon to kup nokię. SE to chiński szajs. Koledze rozleciała się obudowa jak sms’a pisał (tel nowy 2 miesiące go miał)

ale chodziło mi o to że obudowa pasuje, nie skrzypi i nie jest wykonana z taniego plastiku z recyklingu :smiley:

Tak jak wyżej… Nokia 6630. :wink: Bardzo fajny telefonik, dużo funkcji, system itp. Może ma trochę dziwny wygląd, ale nawet fajny. :wink:

6630 ma dziwny kształt ale ona nie wypada z ręki… nie to co inne fony… a z resztą nawet jak upadnie to nic się nie stanie :wink:

Trochę ta 6630 dziwnie wygląda możecie coś jeszcze zarzucić proszę i dziekuję. A może warto zwiększyc budżet może do tych 350zł co myślicie ? Opłaca się ?

ehhh…

no i co z tego że dziwnie wygląda?

kup normaly fon, a potem będziesz narzekał jaki on niewygodny i często wypada z rąk :roll:

ja miałem 3650 i teraz mam N-Gage… to dopiero dziwne fony… ale ja nie patrzę na wygląd tylko na wygodę i funkcję a N-Gage CLS jest najwygodniejszym telefonem w historii :stuck_out_tongue: klawiaturka ma duże klawisze ale wada jest taka że trzeba trzymać fona obiema rękoma :confused:

Moja przeżyła kilkadziesiąt dość mocnych upadków i jakoś żyje :stuck_out_tongue: jak jeździłem motorem w lesie to mi wypadła, leżała w piachu, znalazłem ją, wytrzepałem i działała dalej :slight_smile: chcesz to se kup SE i rozwal obudowę pisząc Sms’a tak jak mój kumpel

Jednak Nokia to bardzo wytrzymałe telefony… :wink: Już nie będę opowiadał swoich przeżyć… Do 350zł Nokia 6120c używana, E65 (ciężko znaleźć używaną) lub nowy K550i (niewygodna klawiatura więc może K530i). :wink:

miało być 250zł :roll:

Chyba zdecyduję się na 6630 dzięki muszę jeszcze popatrzeć…pzdr