Praktyczny telefonik do 250 zł


(Wujot) #1

liczy się wygoda użytkowania co by dzwonił, można było z niego dzwonić wysyłać i odbierać symysy wiadomo bajery mogą być ale są zbędne dziękuję.


(klopas) #2

najwygodniejszy do 250zł to tylko 6630... :slight_smile:

chyba że E50, jeśli lubisz jak telefon jest starannie wykonany...


(Yamaha503) #3

chyba używany lub egzemplarz wystawowy/reklamacyjny który wygląda jakby wypadł z tir'a

Sam mam 6630 i zero problemów. Bardzo wytrzymały telefon, funkcjonalny, łatwy w obsłudze. <- jak to każda nokia

Jeżeli chcesz kupić dobry telefon to kup nokię. SE to chiński szajs. Koledze rozleciała się obudowa jak sms'a pisał (tel nowy 2 miesiące go miał)


(klopas) #4

ale chodziło mi o to że obudowa pasuje, nie skrzypi i nie jest wykonana z taniego plastiku z recyklingu :smiley:


(Paweł3779) #5

Tak jak wyżej... Nokia 6630. :wink: Bardzo fajny telefonik, dużo funkcji, system itp. Może ma trochę dziwny wygląd, ale nawet fajny. :wink:


(klopas) #6

6630 ma dziwny kształt ale ona nie wypada z ręki... nie to co inne fony... a z resztą nawet jak upadnie to nic się nie stanie :wink:


(Wujot) #7

Trochę ta 6630 dziwnie wygląda możecie coś jeszcze zarzucić proszę i dziekuję. A może warto zwiększyc budżet może do tych 350zł co myślicie ? Opłaca się ?


(klopas) #8

ehhh...

no i co z tego że dziwnie wygląda?

kup normaly fon, a potem będziesz narzekał jaki on niewygodny i często wypada z rąk :roll:

ja miałem 3650 i teraz mam N-Gage... to dopiero dziwne fony... ale ja nie patrzę na wygląd tylko na wygodę i funkcję a N-Gage CLS jest najwygodniejszym telefonem w historii :stuck_out_tongue: klawiaturka ma duże klawisze ale wada jest taka że trzeba trzymać fona obiema rękoma :confused:


(Yamaha503) #9

Moja przeżyła kilkadziesiąt dość mocnych upadków i jakoś żyje :stuck_out_tongue: jak jeździłem motorem w lesie to mi wypadła, leżała w piachu, znalazłem ją, wytrzepałem i działała dalej :slight_smile: chcesz to se kup SE i rozwal obudowę pisząc Sms'a tak jak mój kumpel


(Paweł3779) #10

Jednak Nokia to bardzo wytrzymałe telefony... :wink: Już nie będę opowiadał swoich przeżyć... Do 350zł Nokia 6120c używana, E65 (ciężko znaleźć używaną) lub nowy K550i (niewygodna klawiatura więc może K530i). :wink:


(klopas) #11

miało być 250zł :roll:


(Wujot) #12

Chyba zdecyduję się na 6630 dzięki muszę jeszcze popatrzeć...pzdr