Praktyki w IT Toruń

Cześć wszystkim, wie kto gdzie mógłbym zrobić praktyki studenckie w IT w Toruniu? Jestem na III roku i potrzeba mi je zrobić. Z góry dzięki za jakieś rady gdzie uderzyć.

Siden, Infocomp tyle co mi się nasuwa na tą chwilę.

studiujesz na UMK? jeśli tak to zgłoś się do Biura Karier oni organizują praktyki, albo idź do dziekanatu, powiedz że sam sobie załatwisz praktyki, poproś o skierowanie i pochodź po różnych firmach (Infocomp (Chełmińska vis a vis Lidla), BitLand (Legionów niedaleko Młodzieżowej), Vangelis (koło zajezdni MZK))… 

 

O właśnie jeszcze Siden, dzięki MrFreeze :slight_smile:

@MrFreeze i @eranet dziękuje za pomoc. Napewno skorzystam z waszych propozycji, narazie  to tylko do NEUCA wysłałem. @eranet masz jakieś doświadczenia z biurem karier UMK? Chętnie jeszcze usłysze o innyc firmach gdzie mógłbym odbyć praktyki jakby komuś się coś przypomniało.

tak mam same miłe doświadczenia :slight_smile:

nie wiem jak teraz (jestem 7 lat po mgr) ale za moich czasów wszystko załatwiali bardzo sprawnie… dosłownie 2h i miałem skierowanie do konkretnej firmy. Po zakończeniu praktyk, firma sama wysłała moje zaświadczenie do BK i miałem zaliczone od ręki… i tyle BK oglądałem…