Prawa autorskie w html

Witam wszystkich

Mam takie pytanko: używam do tworzenia stron WWW Dreamweaver’a 8

i chciałbym aby kod (część czy cały) był chroniony prawami autorskimi. To znaczy aby nie było możliwości jego modyfikacji. Miałem taki problem ze storną że koleś jakoś zablokował część kodu przed modyfikacją, ale nie wiem jak to zrobił. Czy ktoś wie jak to zrobić??

Z góry dzięki

kod będzie widoczny dla osoby przeglądającej stronę, bo przeglądarka musi go zinterpretować, można stosować różnego rodzaju blokady prawego przycisku myszy, niewprawnym uniemożliwiające podgląd źrudła i denerwujące innych ludzi, ale ciągleźrudło jest możliwe do podejrzenia, a co za tym idzie do skopiowania, a jak ktoś już je skopiuje nic nie stoi na przeszkodzie by je zmodyfikował…

gienek8343 polecam php

Zgadzam się. Kod możesz wpisać w oddzielnym pliku i za pomoca include dac go na strone. Temu kto przegląda strone będzie trafił kod html. Poza tym są blokady prawego klawisza itp. Jest chyba nawet sposób żeby plik nie zapisywał się Temporary Internet Files ale głowy sobie nie dam uciąć.

No ale co da takie zaincludowanie… kod html i tak musi trafić do przeglądarki, a z tamtąd już każdy może go skopiować. A to, że bedzie miał sam html a nie php, to już hcyba różnicy nie robi