Prawa "LINUX MOD-a"

Witam serdecznie :smiley:

mam małe pytanko ,a mianowicie :

czy Moderatorzy działu na forum _Systemy operacyjne Linux_ tak zwani LINUX MOD ,mają prawo do moderowania innych działów forum ??

Pomyśl troszeczke a znajdziesz odpowiedź

Mógłbyś mi pomóc troszeczku w moim myśleniu :slight_smile: ,bo myślę i myślę i nic mi do głowy nie przychodzi :frowning:

Jak jest LINUX MOD-em no to za jaki dział może tylko odpowiadać?To chyba oczywiste.

Chyba czy na pewno ??, bo ja zauważyłem (przeczytałem) coś zupełnie odwrotnego ,od Twojego “stwierdzenia” :stuck_out_tongue:

…być może była to pomyłka :lol:

Linux Mod skupia się w swojej działalności głównie na dziale Linux. Ma jednak uprawnienia do działań moderacyjnych również w pozostałych działach.

:?

Jakoś ciężko mi zrozumieć … no chyba że cos sie zmienilo od czasu wypowiedzi Admina

A obecnie jest tak jak napisałem w swoim poprzednim poście :wink:

sdar kto pyta nie błądzi :wink:

…i wiemy troszkę więcej…

hevet wprowadzasz w błąd :stuck_out_tongue:

Aby zamknąć dysusję mogą moderować w innych działach i tyle na ten temat :slight_smile:

Chociaż powtórzę co napisał sdar :wink:

Tak, zmieniło się dokładnie od wczoraj.

Właśnie to zauważyłem i zapytałem…

dla mnie temat zamknięty ,dla “innych” sądzę

że też :smiley:

Dobra, a teraz pytanko:

Areh i Kaka’ są moderatorami całego forum, więc dlaczego nad avatarem mają LINUX MOD?

Bo to jest nasza główna działka i żeby było wiadomo do kogo się zwrócić z problemami w dziale Linux.

Wyraźnie zostało powiedziane, że moderatorzy działu Linux to eksperyment i po zlocie okaże się co z tym pomysłem dalej zrobić. Najwyraźniej administracja doszła do wniosku, że sprawdzają się bardzo dobrze i mimo, iż pozostanie ranga specjalistyczna, ich uprawnienia zostaną poszerzone. Ma to sens - spisują się dobrze we własnym dziale i na nim się skupiają, ale w razie konieczności mogą interweniować poza nim.

Areh -Jakie problemy masz na myśli ??

Z tego co zauważyłem to nie tylko “Wy” odpowiadacie w tym dziale na problemy :stuck_out_tongue:

Pomyśl. Skoro jest moderatorem, to chyba związane z moderacją.

Czy faktycznie ten “problem” jest aż tak istotny, żeby drążyć temat ??

xulu - Ciągniesz ten temat już prawie miesiąc.

Zadałeś pytanie o uprawnienia Linux Moda - otrzymałeś konkretną odpowiedź oraz dodatkowe wyjaśnienia.

Potem zadajesz kolejne, nie do końca przemyślane (bo odpowiedź jest oczywista) pytanie:

Mimo to uzyskałeś na nie odpowiedź.

Dalsze posty są już brnięciem na siłę.

Jeśli będziesz miał jeszcze jakieś konkretne pytania to oczywiście pisz ale proponuję abyś przed zadaniem kolejnego pytania zastanowił się czy sam nie znajdziesz odpowiedzi.

Zbędną dyskusję kasuję.

Ja ??

Kolega Krzychuu zadając kolejne pytanie w temacie >>prawa “LINUX MOD-a”<< … i ja przeczytawszy post-y starałem sie po prostu uzyskać więcej informacji .

Mając problem w dziale Linux (jak na razie takowych nie posiadam-lecz nigdy nic nie wiadomo ) do kogo mam sie zwrócić do "zwykłego " Moderatora czy tez do Linux-moda ??,być może odpowiedz na to pytanie “przyda” sie innym użytkownikom forum.

BTW-jeżeli moderatorzy nie życzą sobie dalszej dyskusji w tym temacie ,z mojej strony możemy to zamknąć.

W pierwszej kolejności do któregoś z Linux modów, ale myślę że każdy inny moderator w miarę swoich możliwości będzie służył Ci pomocą. Po to właśnie (między innymi) tutaj jesteśmy.